Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z toalety

i

Autor: SHUTTERSTOCK Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z toalety

Higienicznie czyste WC

Spektakularny patent na czyszczenie toalety z kamienia. Domowy płyn na Twoich oczach rozpuści osad i żółty nalot. Muszla zalśni czystością

2022-12-09 20:30

Jak wyczyścić toaletę z kamienia? Okazuje się, że powszechny problem jest naprawdę prosty do usunięcia. Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się kamienia z toalety, to wykorzystaj domowy sposób, który jest znany od pokoleń. Wystarczy, że wlejesz popularny napój do WC, a Twoja muszla będzie lśniąco czysta. Ten sposób na czyszczenie toalety nie ma sobie równych.

Czym wyczyścić toaletę z kamienia? Najskuteczniejsze sposoby

Twoja toaleta wymaga gruntownego czyszczenia? Muszla klozetowa to miejsce, gdzie bardzo szybko osadza się osad z kamienia. Najczęściej jest on widoczny jako pierścień na wysokości wody w odpływie. Pierwszą podstawową zasadą utrzymania toalety w czystości jest jej regularne czyszczenie. Można to robić chemią ze sklepów, na przykład popularnym domestosem. Wystarczy zalać muszlę płynem i po 15 minutach wyszorować szczotką. Innym trikiem jest użycie sody oczyszczonej z dodatkiem soku z cytryny. Taka mieszanka nie tylko doskonale poradzi sobie z osadem, ale także wybieli muszlę klozetową. Jeśli chcesz wyczyścić toaletę oraz deskę sedesową to koniecznie przygotuj miksturę uniwersalną. Wymieszaj jedną łyżkę sody, trzy łyżki octu oraz jedną łyżkę proszku do prania. Tak przygotowaną mieszankę wlej do wnętrza muszli klozetowej i wyszoruj szczotką. Zwilż ściereczkę i wyczyść zewnętrzną stronę muszli, a na końcu przetrzyj także deskę klozetową.

Domowy sposób na czyszczenie toalety rozpuści kamień i usunie plamy

Jednym z najskuteczniejszych domowych sposobów na czyszczenie toalety jest zastosowanie coli. Ten lubiany przez wielu napój zawiera kwasy, które pomagają w skutecznym usunięciu plam i kamienia z toalety. Wlej puszkę coli do muszli na noc. Rano wyszoruj ją dokładnie szczotką i gotowe. Cola rozpuści kamień i osad z brudu. To prosty trik pomoże wyczyścić nawet mocno zabrudzoną toaletę.

Sonda
Stosujesz domowe triki do czyszczenia toalety?
Soda oczyszczona - 10 sprytnych zastosowań sody w kuchni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany