Zgięci w pół z jękiem i łzami. Mężczyźni testowali symulator bólu menstruacyjnego

i

Autor: tiktok.com/@getsomedays/ Zgięci w pół z jękiem i łzami. Mężczyźni testowali symulator bólu menstruacyjnego

Mężczyźni sprawdzili co czują kobiety

Zgięci w pół z jękiem i łzami. Oni już wiedzą, jak to jest mieć okres. Mężczyźni testowali symulator bólu menstruacyjnego

2022-08-16 14:29

Mężczyźni przetestowali symulator bólu menstruacyjnego. Wideo na którym widać reakcję panów na coś, co kobiety przechodzą każdego miesiąca, stało się hitem sieci. „Jak wy to wytrzymujecie” – pytają uczestnicy eksperymentu.

Ból menstruacyjny bywa bardzo uciążliwy. Niektóre kobiety przez miesiączkę przechodzą bez większych dolegliwości ale inne nie są w stanie wstać z łóżka. Silny ból podczas okresu to dla wielu mężczyzn kompletna abstrakcja, przecz co często bagatelizują gorszy stan samopoczucia kobiet w tym czasie. Dlatego kanadyjska firma Somedays przeprowadziła eksperyment przy użyciu symulatora bólu menstruacyjnego. Na Tik Toku zamieściła nagrania z tego wyzwania.

ZOBACZ TEŻ: Tabletki antykoncepcyjne dla mężczyzn. Przełom w badaniach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO

Tańczące z promocjami 11.08.22

Mężczyźni testują symulator bólu menstruacyjnego: „Jak wy to wytrzymujecie?”

Symulator bólu menstruacyjnego naśladuje bolesne skurcze, których doświadcza wiele kobiet podczas miesiączki. Maszyna ma kilka poziomów (od 1 do 10), które napinają mięśnie w taki sposób, że użytkownik odczuwa to, co kobieta podczas okresu. Poziom czwarty jest uważany za standardowe uczucie w trakcie okresu. Przeciętnie panie odczuwają ból na poziomie od piątego do dziesiątego. Jak to zadziało w przypadku panów? Jeden z mężczyzn stwierdził „To nie jest zabawne” kiedy osiągnął szósty poziom, zaczął dyszeć i krzywić się z bólu. Niektórzy dotrwali jedynie do poziomu ósmego. A jeszcze inni zaledwie do czwartego. Niewielu zdecydowało się na poziom dziesiąty. Panowi skręcali się z bólu na krześle, poproszeni o wstanie uznali, że ból jest nie do zniesienia. Wielu z nich pytało „Jak wy to wytrzymujecie"?

ZOBACZ TEŻ: Ogórki kiszone jak chemiczny koktajl. Nie będziesz świecić, ale zdrowie podupadnie. Lepiej wyrzuć ten przepis

Symulator bólu miesiączkowego. Testują kobiety i mężczyźni

Na eksperyment zdecydowała się także para - Sarah i jej maż Shane. Na nagarnianiu na Tik Toku widać, jak reagują na symulator bólu miesiączkowego. Na Sarah poziom siódmy nie robi żadnego wrażenia, podczas gdy Shane zaczyna narzekać, że ból przechodzi przez całe ciało. Kiedy pojawił się poziom ósmy, mężczyzna nie był wstanie się podnieść i stwierdził, że w takiej sytuacji nie poszedłby do pracy. Na sprawdzenie kolejnych poziomów już się nie skusił ale Sarah dotarła do dziesiątki uznając niewzruszona, że to trochę jak wczesny poród.

Mężczyźni testowali symulator bólu miesiączkowego: „Tego powinni uczyć w szkole”

„Przeciętnie miesiączkująca kobieta opuszcza dziewięć dni pracy w roku, a nawet 80 procent osób z nich twierdzi, że nawet jeśli jest w pracy, nie jest w stanie być w pełni produktywna” powiedziała Lux Perry, dyrektorka wykonawcza firmy Somedays, cytowana przez portal ctvnews.ca. Dlatego swoim eksperymentem firma chce zwrócić uwagę na problem lekceważenia problemu. - „Następnym krokiem jest noszenie symulatora ustawionego na poziom piaty przez kolejną dobę, chodzenie do pracy, zakupy, przygotowywanie obiadu i kładzenie dzieci do łóżek, a potem bycie towarzyskim – zażartował a jedna z internautek Mimo, że większość osób podeszła do doświadczenia z przymrożeniem oka, to w komentarzach pod nagraniami na Tok Toku nie brakuje komentarzy, że takie lekcje powinny odbywać się w każdej szkole.

ŹRÓDŁO: ctvnews.ca, Papilot.pl

Sonda
Czy meżczyźni powinni sprawdzić jak wygląda ból miesiączkowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE