Jak wyczyścić toaletę z kamienia?

i

Autor: Shutterstock Jak wyczyścić toaletę z kamienia?

Domowe patenty

Znajoma sprzątaczka zdradziła nam swój sekret na śnieżnobiałą muszlę klozetową. Łebski sposób, który sprawi, że toaleta zalśni profesjonalną czystością. Bez chemii i sztucznych płynów

2023-09-25 12:44

Skuteczny sposób na śnieżnobiała muszlę klozetową. Czyszczenie toalety to jeden z tych obowiązków domowych, których nikt nie chce wykonywać, ale każdy musi. Muszla klozetowa to miejsce, w którym zbiera się bardzo dużo bakterii, dlatego też jej regularnie mycie jest tak ważne. Znajoma sprzątaczka zdradziła nam trik na czyszczenie toalety bez specjalistycznych detergentów. Wykorzystaj popularny kosmetyk, a muszla klozetową zalśni czystością.

Genialny patent na śnieżnobiałą toaletę. Muszla klozetowa zalśni jak nigdy wcześniej

Na muszli klozetowej codziennie gromadzą się niezliczone ilości brudu. Bakterie, osad z twarde wody oraz nieestetyczne zacieki - to tylko niektóre z nich. W czyszczeniu toalety niezawodne wydają się detergenty na bazie chloru. Jeżeli jednak szukasz domowych i bardziej delikatnych rozwiązań to powinnaś przetestować ten trik od sprzątaczki. Okazuje się, że podczas czyszczenia toalety sprawdzi Ci się kosmetyk, który sprawi, że muszla klozetowa będzie wyczyszczona i lśniąca. Jaki to produkt?

Zobacz również: Pierwszorzędny trik na śnieżnobiałą umywalkę. Lepiej się nie da. Dodaj ten składnik do płynu, a zlew i inne powierzchnie ceramiczne zalśnią blaskiem

Łebski patent na lśniącą toaletę od znajomej sprzątaczki

Aby wyczyścić toaletę potrzebujesz jedynie... pianki do golenia. Wystarczy, że nałożysz ją na szczotkę do mycia toalet i porządnie wyszorujesz muszlę klozetową. Nie omijaj zakamarków, w których najczęściej gromadzi się najwięcej brudu oraz bakterii. Piankę do golenia w toalecie warto pozostawić na kilka minut aż zacznie działać. Ten męski kosmetyk rewelacyjnie poradzi sobie z zabrudzeniami oraz idealnie nabłyszczy ceramiczne powierzchnie. Dodatkowo pianka do golenia doskonale radzi sobie z zabrudzeniami z osadu oraz wody. 

Sonda
Stosujesz domowe środki podczas porządków?
Wybrano najpiękniejsze imiona na świecie.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany