8 znaków, że to ten jedyny. Po tym poznasz, że to dobry partner

2022-06-22 11:02
horoskop, zakochani
Autor: pixabay.com

Zastanawiasz się, czy facet, którego spotykasz to ten jedyny? Czy będzie on dobrym partnerem, narzeczonym, mężem i ojcem… Istnieje 8 znaków świadczących o tym, że trafiłaś na odpowiedniego mężczyznę. Ta lista wskazówek pozwoli Ci osądzić czy dany partner jest dla Ciebie dobry i czy Wasza wspólna przyszłość będzie udana. Sprawdź 8 znaków, że to ten jedyny.

Wiele kobiet spotykając się przez pewien czas z mężczyzną zaczyna zastanawiać się nad tym, czy jest on dobrym kandydatem na stałego partnera. W biegu codziennego życia oraz przy sporadycznych, romantycznych spotkaniach, ciężko o zauważenie jego wszelkich zalet i wad, aby kwestię tę przekalkulować. Zastanawiając się nad tym, czy to dla Ciebie ten jedyny kieruj się tymi 8 znakami.

1. Po wspólnym spędzeniu czasu czujesz się zadowolona

Pojawia się u Ciebie i szczęście i spełnienie. Masz więcej energii do działania i nie towarzyszą Ci negatywne emocje.

2. Dla niego jesteś w stanie odpuścić swoje pragnienia

Przy odpowiednim partnerze będziesz w stanie zapomnieć o swoim ego i poszukiwać kompromisów, abyście oboje byli zadowoleni w relacji.

3. Czujesz przy nim spokój

Wbrew pozorom odczuwanie motyli z brzuchu i intensywnej chemii może być zwiastunem niespodziewanego – czyli czasem również czegoś złego. Przy dobrym partnerze powinnaś czuć się bezpiecznie i spokojnie.

4. Jest przy Tobie na dobre i na złe

Idealny partner będzie trwał przy Tobie zarówno na górkach, jak i w życiowych dołkach. W każdego rodzaju sytuacjach powinnaś czuć od niego wsparcie – te codzienne jak i emocjonalne.

5. Poprawia Twoją pewność siebie

Kontakty z ciekawymi i dobrymi ludźmi mają dla jednostki pozytywne skutki. Jednym z nich będzie podwyższanie się poziomu Twojej pewności siebie, dzięki bliskiej relacji z odpowiednim mężczyzną.

6. Możesz być przy nim szczera

Przy mężczyźnie dobrze do Ciebie dobranym, będziesz czuła się chciana i rozumiana. W jego towarzystwie łatwo będzie Ci być szczerą, ufać sobie i swoim osądom. Relacja z nim będzie wydobywać z Ciebie to, co najlepsze.

7. On zachęci Ci do realizacji marzeń

Dobry partner nie będzie stopował swojej wybranki w dążeniu do osiągania celów życiowych. Będzie on zachęcał ją do podążania za tymi nawet najskrytszymi marzeniami i wspierał z dążeniu do nich.

8. Nie będzie Cię wstrzymywał

Dobry partner to taki, który nie hamuje u kobiety okazywania emocji – nawet tych trudnych. Będzie on dawał Ci czas i przestrzeń na wyrażenie swoich myśli i emocji otwarcie. Ponadto nie będzie on manipulował Tobą ani obniżał poczucia Twojej własnej wartości.

Jeśli zgadzasz się z większością powyższych stwierdzeń możesz mieć pewność, że trafiłaś na odpowiedniego faceta. Przy nim będziesz mogła czuć się dobrze z samą sobą, ale również poszukiwać rozwoju jako para i jako indywidualna jednostka.

Sonda
Często miewasz sprzeczki z partnerem?
Szybkie pytania - Cleo