BRONWYN PAPINEAU

i

Autor: itshoneybee/youtube.com BRONWYN PAPINEAU

Ryzykowne poprawianie urody

Chciała być piękna i zdecydowała się powiększyć sobie usta. Efekt był przerażający. Usta spuchły do gigantycznych rozmiarów. "Nie żałuję"

2023-05-29 8:42

Zabiegi powiększające usta to jedne z najpopularniejszych procedur upiększających. Kobiety często marzą o dużych i ponętnych ustach. Bronwyn Papineau to popularna infuencerka, która przez lata wstrzykiwała sobie botoks w wargi. W końcu zdecydowała się na jeszcze bardziej inwazyjny zabieg i sięgnęła po operację plastyczną ust. To co się wydarzyło potem raczej nie zachęca do tego typu eksperymentów.

Chciała powiększyć sobie usta. Coś poszło nie tak

Już od kilku lat zapanowała moda na duże usta. Kobiety wstrzykują sobie tam botoks lub decydują się na inne zabiegi, które nie zawsze są bezpieczne. Bronwyn Papineau to znana influencerka, na YouTube prowadząca kanał "itshoneybii". Poczynania młodej kobiety śledzi ponad 70 tys. osób. Bronwyn przez lata wstrzykiwała sobie w usta botoks. Efekt nie do końca spełniał jej oczekiwania i zdaniem kobiety, usta po botoksie wyglądały sztucznie. Youtuberka zdecydowała się zatem na operację modelowania ust. Jak sama opowiedziała zabieg przebiegł pomyślnie i nie było komplikacji. Te zaczęły się później.

Zobacz także: Księża opublikowali listę grzechów małżonków w sypialni. Zaniedbywanie małżonka prowadzi do zdrady...

Usta spuchły do gigantycznych rozmiarów

Bronwyn Papineau już niedługo po operacji zaczęła zauważać, że jej usta puchną. Sytuacja dotyczyła górnej wargi. Początkowo kobieta myślała, że jest to normalna reakcja organizmu. Jednak już w dobę po zabiegu usta Bronwyn spuchły do takich rozmiarów, że nie mogła ona jeść i mówić. Okazało się, że przyczyną była reakcja alergiczna. Influencerka jest uczulona na lidokainę, którą podano jej podczas znieczulanie w czasie zabiegu. Dziewczyna otrzymała od lekarza sterydy, a opuchlizna w końcu zaczęła schodzić. Finalnie Bronwyn nie żałuje swojej decyzji, a efekt na ustach bardzo jej się podoba. 

BRONWYN PAPINEAU

i

Autor: itshoneybee/youtube.com BRONWYN PAPINEAU
Sonda
Powiększyłabyś sobie usta?
Tłumy szczecinian podziwiały widowiskowy pokaz na Odrze