Jak uprawiać SEKS w czasie epidemii koronawirusa? Eksperci radzą: Randki wideo, seksting

2020-03-25 13:44 katk
Seks to nie zabawa!
Autor: pixabay.com

Czy seks podczas epidemii kornawirusa jest bezpieczny? Czy podczas seksu można zarazić się koronawirusem? Amerykańscy eksperci dali wytyczne, jak uprawiać seks w czasie epidemii koronawirusa. Wyjaśnili, co robić, aby się nie zarazić oraz wymienili formy intymności, które są bezpieczne dla kochanków.

Wytyczne na temat seksu w czasie epidemii koronawirusa wydał Departament Zdrowia Nowego Jorku. W informatorze znalazły się porady, jak uprawiać seks, aby nie zarazić się koronawirusem. Co prawda zalecenia są kierowane do mieszkańców Nowego Jorku, ale powinny być brane pod uwagę również przez Polaków - w końcu każdy chce być zdrowy! - Twoim najbezpieczniejszym partnerem seksualnym jesteś ty sam. Masturbacja nie przyczynia się rozprzestrzeniania COVID-19, szczególnie jeśli myjesz ręce (i swoje seks-zabawki) mydłem i wodą przez co najmniej 20 sekund przed i po seksie - cytuje słowa z informatora portal New York Post. Departament zdrowia radzi także, aby ludzie ograniczali kontakty seksualne wyłącznie do osób, z którymi mieszkają, bo w ten sposób można zapobiec rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Co więcej - mieszkańcy Nowego Jorku powinni rozważyć alternatywy dla kontaktów seksualnych na żywo, w czym mogą pomóc nowe technologie. To również dotyczy prostytutek. - Jeśli zazwyczaj swoich partnerów seksualnych poznajesz online lub zarabiasz na seksie, zastanów się, czy nie odpocząć od randek w realu. Randki wideo, seksting lub czaty mogą być opcjami dla ciebie - zalecają specjaliści i dodają, że używanie prezerwatyw i mycie rąk po stosunku jest teraz ważne, jak nigdy wcześniej.

Najnowsze