NAJOSTRZEJSZE cytaty z 365 dni. 5 pikantnych fragmentów z powieści erotycznej

2020-01-19 8:05 katk
365 dni
Autor: Instagram/ 365dnifanspl

W powieści 365 dni autorstwa Blanki Lipińskiej nie brakuje pikantnych cytatów i odważnych scen. Specjalnie dla was wybraliśmy najostrzejsze fragmenty z książki, która stała się inspiracją do scenariusza filmu 365 dni. Premiera dopiero 7 lutego, dlatego u nas możecie poczuć przedsmak tego filmu erotycznego.

Kobiety na całym świecie czekają z niecierpliwością czekają na premierę filmu 365 dni, która nastąpi 7 lutego. Scenariusz filmu jest oparty na książce Blanki Lipińskiej 365 dni. To zdecydowanie powieść erotyczna, w której główny bohater Massimo - niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej, porywa Laurę i daje jej 365 dni na pokochanie go. Książka szybko podbiła serca czytelniczek. Specjalnie dla was, w oczekiwaniu na kinową premierę 365 dni, wybraliśmy najostrzejsze cytaty z książki.

- Większość dotyczyła interesów, ale wśród nich znalazłem także SMS od Anny: „Jestem mokra, potrzebuję kary”. Mój penis poruszył się w spodniach, a ja z westchnieniem poprawiłem go i mocno ścisnąłem.

- Twój zapach czułem już, kiedy stanęłaś w progu domu. Chciałbym go z ciebie zlizać. – Mówiąc to, zaczął rytmicznie i mocno zaciskać dłonie na moich ramionach.

- Moim oczom ukazał się obraz, którego bałam się najbardziej. Jego piękny, równy i niebywale gruby ku**s sterczał niczym świeczka wetknięta w tort, który dostałam w hotelu w dniu swoich urodzin. Był doskonały, idealny, nie za długi, ale gruby prawie jak mój nadgarstek

- Poczułam, jak jego penis opiera się o moje gardło, przesuwając się po nim w dół. […] Odepchnęłam go delikatnie i złapałam dłonią jego ciężkie jądra. Bawiłam się nimi, głęboko biorąc penisa do ust.

Najnowsze