Psychotest obrazkowy

i

Autor: SHUTTERSTOCK Psychotest obrazkowy

Jaka jest Twoja osobowość?

Obrazkowy test osobowości sprzed 80 lat ujawni Twoje najgorsze cechy. Czy inni Ci lubią, a możesz posiadasz umysł psychopaty? Psychologiczny quiz obrazkowy

2023-09-23 12:50

Psychologiczne testy obrazkowe nie są współczesnym pomysłem. Już lata temu, kiedy psychologia raczkowała dostrzeżono wpływ tego, jak postrzegamy ukryte elementy na naszą osobowość. Obrazkowy test Léopolda Szondiego z 1935 roku ujawni Twoje najgorsze cechy. Wystarczy, że przyjrzysz się temu obrazkowi i wskażesz twarz wzbudza Twoją sympatię. Sprawdź swoje ukryte cechy.

Test obrazkowy na osobowość. Jakie cechy ukrywasz

Test  Léopolda Szondiego jest quizem projekcyjnym stosowanym w psychologii i psychiatrii. Według węgierskiego psychologa każdy człowiek posiada cechy i traumy zepchnięte w podświadomość. Jak podaje portal interia.pl jest opierał się na zdjęciach 48 osób, a pacjent miał wybrać twarz, która wzbudza jego największą sympatię. Co ciekawe, owe zdjęcie najczęściej przedstawiał osoby doświadczające wszelakich problemów natury psychicznej. Zdaniem Szondiego pacjent wybierał zawsze tę twarz, która kojarzyła mu się z nim samym, a dzięki temu można było odkryć jego ukryte lęki i traumy. Ty także możesz wziąć udział w tego rodzaju teście. Wystarczy, że przyjrzysz się twarzom poniżej i wybierzesz tę, która wzbudza u Ciebie największą sympatię. 

Zobacz także: To nagranie sprawi, że uwierzysz w duchy. Wiadomość zza światów? Jak je obejrzysz, to przejdą Cię ciarki

Twarz numer 1 - Sadysta

Jeżeli wybrałeś tę twarz to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w dzieciństwie byłeś zdominowany i nauczyłeś się tłumić swoje emocje. W relacjach międzyludzkich czujesz się atakowany i przyjmujesz obronną postawę. 

Twarz numer 2 - Epileptyk

Jesteś bardzo emocjonalną osobą, która jednak stara się tłumić negatywne uczucia. Jesteś dobrym aktorem i starasz się zawsze emanować spokojem. Gdy jednak ktoś Cię rozwścieczy, to wybuchasz niekontrolowanym gniewem.

Twarz numer 3 - Katatonik

Jesteś inteligentny, jednak za dużo myślisz. Twój umysł pracuje na najwyższych obrotach bez chwili przerwy. Często gubisz się we własnych emocjach i nie potrafisz odnaleźć się w społeczeństwie.  

Twarz numer 4 - Schizofrenik

Masz w sobie wiele negatywnej energii. Tłumisz niechęć do innych i nie potrafisz odnaleźć się w towarzystwie. Masz problemy z nawiązywaniem nowych znajomości i potrafisz zaufać. Twoje znajomości są powierzchowne i nie masz prawdziwych przyjaciół. 

Twarz numer 5 - Histeryk

W głębi duszy marzysz o byciu zauważonym. Chcesz być w centrum uwagi jednak często wstydzisz się tych emocji i je w sobie tłumisz. Twoje podświadomość pragnie być gwiazdą, podczas gdy Twoja świadomość woli stać z tyłu. 

Twarz numer 6 -  Osoba depresyjna

Na pozór jest uśmiechniętą i radosną osobą, jednak w głębi duszy nosi ogromny smutek i żal. Zmagasz się z niskim poczuciem wartości i nie potrafisz odnaleźć swojej pewności. Masz duże predyspozycje do popadania w chandrę oraz smutek.

Twarz numer 7 -  Maniak

Jest poukładaną osobą, która w życiu kieruje się przede wszystkim logiką. Nie działasz pochopnie i zawsze wszystko planujesz. W głębi duszy marzysz o byciu spontanicznym jednak konsekwentnie tłumisz te emocje. 

Twarz numer 8- . Tożsamościowiec

Jeżeli wybrałeś tę twarz to możesz mieć zaburzone poczucie własne wartości w kontekście swojej płci. Pragniesz podążać na za ideałami i często gubisz się we własnym "ja". Możesz cierpieć na zaburzenia związane z seksualnością. 

Sonda
Czy opis osobowości zgadza się w Twoim przypadku?
Najlepsze cytaty filmowe Bogusława Lindy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany