Mężczyźni o tych imionach są NIEZIEMSCY w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!

i

Autor: pixabay.com

Obrzydliwe zachowania kobiet w łóżku. Mężczyźni tego nienawidzą

2022-02-01 16:42

Mogłoby się wydawać, że seks jest sprawą naturalną, przytrafiającą się każdemu człowiekowi. Czasami jednak podczas szalonych igraszek w łóżku, zdarzyć się mogą pewne wpadki. Kilku mężczyzn na forach internetowych podzieliło się swoimi historiami z życia i opowiedziało o najbardziej obrzydliwych zachowaniach kobiet podczas seksu, z którymi musieli się zmierzyć. Takiego postępowania przedstawiciele płci męskiej nienawidzą!

"Kochałem się kiedyś na pieska z jedną dziewczyną. Było mi przyjemnie, dopóki nie zauważyłem, że w czasie zbliżenia ona obgryza sobie paznokcie. Nie znoszę tego nawyku i tego widoku. To było obrzydliwe."

"Zaczęło się normalnie i bardzo namiętnie, Anka jest naturalnie mega seksowna, więc nie wiem co jej nagle odwaliło. W pewnym momencie zaczęła zachowywać się jak gwiazda najbardziej obrzydliwego, wyuzdanego porno. Na początku nawet mnie to podjarało, ale po chwili zaczęło mnie przerażać! Świntuszyła w najgorszy możliwy sposób, zaczęła mnie drapać i spluwać na mnie, aż kompletnie opadł cały nastrój. Nie mam pojęcia co w nią nagle wstąpiło, na co dzień jest super ułożona i grzeczna, a tu nagle coś takiego."

"Pamiętam, jak kiedyś przyjechałem do pewnej dziewczyny. Nie umawialiśmy się na seks, ale w głębi duszy liczyłem na to, że do czegoś między nami dojdzie. Piliśmy sobie wino, stopniowo przysuwaliśmy się do siebie na kanapie, aż wreszcie zaczęliśmy się namiętnie całować. Najpierw dotykałem jej przez ubranie, ale w końcu zacząłem ją rozbierać. Zdjąłem sukienkę, rajstopy, stanik, zdjąłem też majtki. I tutaj przykra niespodzianka. Były brudne, co nie umknęło mojej uwadze. Nie mogła zmienić bielizny przed moją wizytą? Wszystkiego mi się odechciało, ale jakoś się zmusiłem do szybkiego numerku"

"Spotykałem się kiedyś z niezłą wariatką. Chyba byłem z nią tylko dlatego, że lubiła seks. Mogła kochać się na okrągło, miała wręcz niezaspokojony apetyt. Kiedyś naszła ją ochota na igraszki akurat wtedy, gdy miała okres. Nie za bardzo chciałem z nią wtedy to robić, bo seks w czasie miesiączki wydaje mi się po prostu obrzydliwy. Ona wymyśliła więc, żebyśmy pokochali się od tyłu. Zgodziłem się, ale tylko pod jednym warunkiem – że zrobi lewatywę. Nie chciałem mieć brudnych niespodzianek. Zamknęła się w łazience i przez kwadrans stamtąd nie wychodziła. Potem powiedziała mi, że zrobiła to, o co prosiłem. Zaczęliśmy się kochać analnie. Było naprawdę ostro. Kiedy nagle wyciągnąłem penisa, moja dziewczyna… załatwiła się na prześcieradło. Okazało się, że wcale nie zrobiła lewatywy, tylko mnie oszukała. To było najbardziej obrzydliwe doświadczenie w moim życiu. Nie mogłem uwierzyć w to, co zrobiła. Na jej miejscu ze wstydu wyjechałbym z miasta."

Sonda
Czy kobiety w Polsce są traktowane jako obiekty seksualne?
TOP GIRLS - Wesele Marzeń