QUIZ, czy jesteś typową zołzą?

i

Autor: Shutterstock QUIZ, czy jesteś typową zołzą?

Quiz online

QUIZ. Czy jesteś typową wredną zołzą? Odpowiedz na te pytania i sprawdź, czy drzemie w Tobie mistrzyni sarkazmu czy szara myszka bez entuzjazmu

2022-12-14 4:21

Quiz, ile masz w sobie z zołzy? Bycie zołzą nie zawsze jest złe. Czasem to umiejętność walki o swoje i poczucie własnej wartości. Oczywiście, z bycie zołzom nie warto przeginać, jednak ironia i sarkazm potrafią uratować niejedną sytuacją. Weź udział w naszej zabawie, rozwiąż przygotowany quiz online i sprawdź, czy drzemie w Tobie prawdziwa zołza. W tym quizie nic się nie ukryje.

QUIZ, czy jesteś typową wredną zołzą? Ile drzemie w Tobie z zołzy? 

Swego czasu rekordy popularności biła książka "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?" autorstwa Sherry Argov. Pisarka zwracała w niej uwagę, że bycie zołzą nie zawsze jest złe, a kobiety mają tendencję do zagłaskiwania swoich partnerów oraz wiecznego im usługiwania. W byciu zołzą nie miało chodzić o bycie wredną małpą, a jedynie o poczucie własnej wartości i umiejętność dopasowania się do partnera na równych zasadach. Przygotowaliśmy quiz online, który określi, jak wiele masz z zołzy. Czy drzemie w Tobie mistrzyni sarkazmu, a może jesteś szarą myszką która boi się głośnio mówić, co myśli. 

Pamiętaj, że tego typu quizy to przede wszystkim forma rozrywki i zabawy. Wyniki potraktuj jako dobrą zabawę i nie traktuj ich zbyt poważnie.

Zobacz także nasze inny quiz: 

QUIZ czy jesteś prawdziwą damą? Te zachowania zdradzą, czy drzemie w Tobie rasowa dama, czy nie ma jej ani grama

QUIZ na rolnika. Czy poradziłbyś sobie w życiu na wsi? Na tym teście mieszczuchy polegną z kretesem

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

QUIZ czy jesteś typową, wredną zołzą?

Pytanie 1 z 8
Czy często ironizujesz?
Atak zimy w Białymstoku. Rowerzysta jak żółw jedzie środkiem drogi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany