Przesąd o miłości

i

Autor: Shutterstock

Pech w miłości

Ta biżuteria przynosi pecha w miłości. Masz w domu te kolczyki? Rozpacz i nieszczęście czai się na Ciebie tuż za rogiem. Przesądy o miłości

2023-05-25 12:16

Masz taką biżuterię w swojej szkatułce? Uważaj, bo zgodnie z panującymi przesądami może ona przynosić pecha w miłości. Chodzi konkretnie o kolczyki, które chyba większość kobiet nosi i posiada nawet kilka ich modeli. Zgodnie z przesądami o miłości posiadanie takich kolczyków przyciągnie nieszczęście w związku i ciężko będzie Ci nawet zbudować trwałą relację z partnerem.

Ta biżuteria przynosi pecha w miłości. Pozbądź się jej z domu, jeśli chcesz się zakochać

Wiele osób wierzy w przesądy i zawsze pilnuje, aby swoim postepowaniem nie ściągnąć na siebie pecha. Okazuje się, że istnieje również wiele przesądów na temat miłości. Powodzenie w tej strefie życia mają zagwarantować porządki w domu, a dokładniej pozbycie się z niego kilku rzeczy, które mogą ściągać złe moce i nieszczęście w związku. Osoby, które od dawna nie mogą znaleźć miłości lub są w związku pełnym kłótni i nieporozumień, powinny usunąć ze swojego domu biżuterię, a dokładniej niesparowane kolczyki. Zgodnie z przesądami, trzymanie w swojej szkatułce z biżuterią kolczyków bez pary ściąga pecha w miłości, ale też blokuje drogę nowej, dobrej energii. Pojedyncze kolczyki bez pary skutecznie zaburzają komunikację między ludźmi przez co w związku pojawiają się konflikty. Jeśli chcesz mieć szczęśliwy związek, pełen miłości i oddania, koniecznie wyrzuć niesparowane kolczyki z domu.

Te rzeczy trzymane w domu ściągają nieszczęście. Wyrzuć je, gdy nie układa Ci się w miłości

Nie tylko kolczyki bez pary mogą przynieść pecha w miłości. Są jeszcze dwie rzeczy, których powinnyśmy się pozbyć z domu, gdy nie układa nam się w związku lub mamy problem ze znalezieniem prawdziwej miłości. Stara, dziurawa bielizna symbolicznie zamyka na drugiego człowieka. Przynosi pecha w związku i przestaje nam się układać również w łóżku. Pamiątki po poprzednich związkach trzymają nas kurczowo przy przeszłości. Przynoszą strach i niepewność. 

Sonda
Wierzysz w przesądy?
Numerologia mieszkania i jej znaczenie
Nasi Partnerzy polecają