Wścibskie ciotki i setka wódki wujka. Spotkania Polaków na Wszystkich Świętych

2021-10-21 11:51
cmentarz
Autor: pixabay Wścibskie ciotki i setka wódki od wujka. Polaków spotkania na Wszystkich Świętych

Wścibskie pytania zasłyszane przy okazji rodzinnych spotkań, nie są nowością w Polsce. Okazuje się, że na cmentarzach dzieją się wyjątkowo niekulturalne rzeczy. Nasza czytelniczka opowiedziała o sytuacji, w której starsze ciotki naciskały na młodszą kobietę, aby wzięła ślub i jak najszybciej urodziła dziecko. Kulminacją tego wydarzenia był wujek, który wyciągnął butelkę wódki dla rozładowania przedświątecznego napięcia!

Zbliża się Wszystkich Świętych, przez co coraz więcej Polaków odwiedza cmentarze. Czytelniczka postanowiła podzielić się z nami sytuacją, którą zastała podczas odwiedzin grobów swoich bliskich.

Na cmentarzu zebrała się grupka kilkunastu osób, ewidentnie była to rodzina.

Niestety usłyszałam jak starsze kobiety osaczyły młodszą pytaniami o jej partnera. Zadawały typowe irytujące pytania o jego zarobki i o to, kiedy ślub. Najbardziej zszokowało mnie, że nie dbały o życie tej biednej kobiety tylko oczekiwały, że w najbliższym czasie urodzi im kolejnego członka rodziny!

Czytelniczka było oburzona zdarzeniem, które przypadkiem napotkała. Niedługo coraz częściej, będziemy mieli okazję widywać rodzinne spotkania na cmentarzach. Warto przygotować się na zasłyszenie podobnych słów.

Zażenowana kobieta opisała jeszcze jedno zaskakujące zdarzenie:

Najgorsze było to, że jeden ze starszych facetów w pewnym momencie wyciągnął setkę! Nie miał wstydu, żeby samemu raczyć się trunkiem. Potem zaczął częstować wódką te wścibskie ciotki. One tylko się śmiały…

Sonda
Czy uważasz pranie rodzinnych brudów publicznie za niesmaczne?
Sedno Sprawy - Waldemar Kraska