Audi uderzyło w przepust i stanęło w ogniu. Autem podróżowało dwóch 19-latków [ZDJĘCIA]

2022-05-23 12:32
Audi uderzyło w przepust i stanęło w ogniu. Autem podróżowało dwóch 19-latków
Autor: PSP Nowy Sącz Samochód, którym podróżowało dwóch 19-latków wypadł z jezdni, uderzył w przepust i stanął w płomieniach.

Dwóch 19-latków zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło nad ranem w niedzielę (22 maja) w Nowej Wsi (powiat nowosądecki). Młodzi mężczyźni podróżowali osobowym audi, a prowadzony przez jednego z nich pojazd wypadł z drogi, uderzył w betonowy przepust i stanął w płomieniach. Nastolatkom najpierw pomogły osoby postronne, a ostatecznie obaj poszkodowani trafili do szpitala.

Audi uderzyło w przepust i stanęło w ogniu. Autem podróżowało dwóch 19-latków

Nad ranem w niedzielę (22 maja) w Nowej Wsi (powiat nowosądeckirozbiło się audi, którym podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 19 lat. Pojazd wypadł z jezdni, uderzył w betonowy przepust, a następnie stanął w płomieniach. Poszkodowanym, jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych, pomogły osoby postronne. Gdy na miejsce dotarli strażacy, nastolatkowie znajdowali się na poboczu, jeden w pozycji siedzącej, a drugi w pozycji leżącej. Ostatecznie obaj trafili do szpitala

Poza pasażerami audi, w incydencie nie brały udziału inne osoby. Samochód został doszczętnie zniszczony. Jego przednia część ucierpiała najpierw z powodu uderzenia w przepust, a następnie strawił ją ogień. Ustaleniem okoliczności wypadku zajmuje się sądecka policjaPoniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Ks. Natanek walczy z golizną wśród wiernych! Kobiety straszy czyśćcem, a mężczyźni mają spuszczać wzrok [WIDEO]

ZOBACZ: Zrewitalizowany rynek w Zakliczynie obiektem kpin. "Najbardziej zabetonowany rynek w kraju"

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Spłonęło ponad 50 hektarów lasów i traw. Z ogniem walczyło 60 zastępów straży pożarnej