Ks. Natanek walczy z golizną wśród wiernych! Kobiety straszy czyśćcem, a mężczyźni mają spuszczać wzrok [WIDEO]

2022-05-20 16:07
Koronawirus. Ksiądz Natanek manipuluje ludźmi? Jego wyznawcy ukrywają zakażenie!
Autor: YouTube.com Suspendowany ksiądz Piotr Natanek już wielokrotnie szokował swoimi wypowiedziami. Teraz walczy z golizną wśród wiernych.

Suspendowany ksiądz Piotr Natanek znowu szokuje! Tym razem kontrowersyjny duchowny wziął się za walkę z golizną wśród wiernych. Zgromadzonych wokół Pustelni Grzechynia (powiat suski) wyznawców namawia do składania ślubów czystości. Zdaniem ks. Natanka mężczyźni na widok pięknych kobiet mają spuszczać wzrok. Dostało się również matkom małych dzieci, które nie dbają o odpowiedni ubiór swoich pociech. Ks. Natanek straszy je czyśćcem i nazywa "starymi krowami".

Szokujące słowa ks. Natanka o goliźnie. Mężczyźni mają spuszczać wzrok

Zbliża się lato, a znany z kontrowersyjnych wypowiedzi ks. Natanek ostro wziął się za zwalczanie golizny wśród wiernych. Podczas wczorajszego (19 maja) kazania duchowny zgromił wyznawców za... wybieranie zbyt skąpego stroju, podczas plażowania. W swoim charakterystycznym slangu, ks. Natanek takie zachowanie nazywa "pępkowaniem", czyli odsłanianiem brzucha. Ma to jego zdaniem prowadzić do zgorszenia i nieczystych myśli. Aby zapobiegać temu zjawisku, ks. Natanek namawia wiernych do składania ślubów czystości. Co ciekawe, dotyczą one nie tylko odpowiedniego ubioru, ale również rezygnacji z wielu rozrywek. 

Według gospodarza Pustyni Grzechynia (powiat suski), aby dochować czystości mężczyźni powinni... spuszczać wzrok na widok pięknych kobiet. Wierni muszą również rezygnować z hucznych zabaw, dyskotek, a nawet z uczestnictwa w weselach. W tym przypadku dozwolone jest wyłącznie zjedzenie uroczystego obiadu, który następuje zazwyczaj po ceremonii ślubnej. 

PRZECZYTAJ: Słupsk: Wybiegła nago z kabiny w solarium! Spotkało ją coś strasznego

- To jest tak proste. Nie pójdziesz na dyskotekę, nie będziesz pępkował nad morzem. Na weselu idziesz najwyżej na obiad i do domu. Pijaństwo, tańce poza tobą. Wrzaski? Po kiego to? Choćby miss świata się pojawiła przed tobą, to oczy spuszczasz na dół i nie patrzysz. To jest piękna walka. Tych pokus jest teraz... Przygrzewa słoneczko, to wszystko się odkrywa. To oczy trzeba spuścić, albo nie iść do świata. To jest rewelacyjna forma walki - przekonywał swoich wyznawców ks. Natanek.

Ks. Natanek o matkach małych dzieci, które biegają nago: "Stare krowy"

Osobny fragment kazania ks. Natanek poświęcił odpowiedniemu ubiorowi dzieci. W bardzo ostrych słowach skrytykował matki, które pozwalają, by ich małe pociechy biegały nago po plaży. Takie kobiety zostały przez niego nazwane "starymi krowami". Co więcej, duchowny zaczął straszyć je czyśćcem. Według koncepcji suspendowanego księdza archidiecezji krakowskiej, w czyśćcu miałyby się jednak znaleźć... dzieci, a nie matki, które pozwalają - zdaniem ks. Natanka - na zgorszenie w postaci niekompletnego ubioru swoich pociech. Skąd taka interpretacja? Tego akurat ks. Natanek nie wyjaśnił. 

SPRAWDŹ: Pracownicy lotniska Balicach nie wierzyli w to, co widzą. 29-latek przeskoczył bramkę zabezpieczającą

- Dziecko ma sześć latek i goni nago koło domu czy na plaży, bo mamusia mówi, że to dziecko. No to tyś stara krowa, no bo co można powiedzieć takiej mamusi? Jak to dziecko? To dziecko będzie siedziało do końca życia w czyśćcu, jak ci nagle umrze - ostrzega ks. Natanek matki małych dzieci.

Poniżej nagranie wideo całego, wczorajszego (19 maja) kazania ks. Natanka.

ZOBACZ: Kraków. Niespodziewany gość salonu piękności. Wpadł w szał, klienci musieli uciekać

Sonda
Czy ks. Natanek powinien zostać objęty ekskomuniką?
Największy operator wyłącza całą sieć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE