Chodził po Bochni z piwem i siekierą. Przechodniów wypytywał o Wisłę i Cracovię

2022-05-26 14:37
Chodził po Bochni z piwem i siekierą. Przechodniów wypytywał o Wisłę i Cracovię
Autor: ozgadd/cc0/pixabay Mężczyzna z siekierą wypytywał przechodniów o ich ulubiony klub piłkarski / zdjęcie ilustracyjne.

Groźnie wyglądający mężczyzna, który na wycieczkę po centrum Bochni wybrał się z siekierą i piwem w ręku, zaczepiał przechodniów i wypytywał ich o... ulubiony klub piłkarski. Nagabywani przez niego ludzie musieli zadeklarować, czy kibicują Wiśle Kraków, czy Cracovii. W sprawie zachowania 44-latka interweniowała policja.

Chodził po Bochni z piwem i siekierą. Przechodniów wypytywał o Wisłę i Cracovię

Osobliwe zachowanie groźnie wyglądającego mężczyzny wzbudziło niepokój wśród mieszkańców Bochni. Jak podaje portal bochnianin.pl, 44-latek spacerował po centrum miasta z siekierą i piwem w ręku. Dodatkowo zaczepiał przechodniów i wypytywał ich o ulubiony klub piłkarski. 

Nagabywani przez niego ludzie musieli odpowiedzieć na pytanie, czy kibicują Wiśle Kraków, czy Cracovii. Na szczęście mężczyzna nie posunął się o krok dalej i nikogo nie zaatakował.

PRZECZYTAJ: Kuriozalna pomyłka 43-latka. Chciał dotrzeć do Warszawy, a zatrzymywał samochody jadące do Krakowa

W sprawie budzącego grozę wśród przechodniów 44-latka interweniowała policja. Funkcjonariusze wylegitymowali go i ustalili, że znajduje się on pod wpływem alkoholu, a siekierę miał schowaną... w spodniach.

44-latek okazał się osobą świetnie znaną służbom mundurowym. Mężczyzna dopiero co zakończył odbywanie kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze wyperswadowali mu pomysł dalszego nękania mieszkańców Bochni. 

ZOBACZ: Pijany kierowca doprowadził do dachowania jeepa. Sam uciekł, a kolegów zostawił

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Nidek: Grzegorz J. 21 l.podpalił swój dom, bo patrzenie na ogień go uspokaja.