Chomranice. Ford fiesta dachował na wjeździe do posesji. Dwie osoby w szpitalu

i

Autor: PSP Nowy Sącz Fordem fiesta podróżowały cztery osoby. Dwójka poszkodowanych została przetransportowana do szpitala.

Chomranice. Ford fiesta dachował na wjeździe do posesji. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

2021-12-16 11:46

Ford fiesta, którym podróżowały cztery osoby dachował dziś rano (16 grudnia) na wjeździe do posesji w Chomranicach (gmina Chełmiec). Strażacy musieli uwolnić z uszkodzonego pojazdu 18-letnią kobietę, która nie była w stanie o własnych siłach opuścić samochodu. Oprócz niej, do szpitala została przetransportowana jeszcze jedna osoba.

Dachowanie forda w Chomranicach. Jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek (16 grudnia) około godz. 7.30 na wjeździe do posesji w Chomranicach (gmina Chełmiec) dachował ford fiesta. Samochodem podróżowały cztery osoby, niestety dwie z nich odniosły obrażenia, które wymagały transportu do szpitala. Do lecznicy trafiła 18-letnia kobieta. Ona jako jedyna z grona pasażerów forda nie była w stanie o własnych siłach opuścić uszkodzonego pojazdu. Pomocy udzielili jej strażacy, ewakuując ją przy pomocy noszy. Ratownicy medyczni zdecydowali, że pod opieką lekarską musi się również znaleźć jeden z mężczyzn, który podróżował fordem. Bezpośrednio po wypadku wprowadzono ruch wahadłowy. Przyczyna incydentu nie jest jeszcze znana, ustali ją policyjne dochodzenie. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Frycowa. Karetka zderzyła się z innymi samochodami. W środku były pacjentki

ZOBACZ: Pożar w Tarnowie. Drewniany dom doszczętnie spłonął. Rodzina została bez dachu nad głową

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
13-latek zatrzymany przez policję. Uczestniczył w próbie oszustwa na 120 tysięcy złotych!