Damski bokser znęcał się nad partnerką. Już ogląda świat w kratkę

i

Autor: Policja Nowy Sącz Mężczyzna wielokrotnie urządzał partnerce dzikie awantury, podczas których dochodziło do rękoczynów / zdjęcie ilustracyjne.

Trafił do aresztu

Damski bokser znęcał się nad partnerką. Już ogląda świat w kratkę

2023-03-31 14:12

Na nic zdały się przeprosiny oraz obietnice poprawy. Mieszkaniec Nowego Sącza, który wielokrotnie znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką trafił do aresztu. Miarka przebrała się, gdy podczas jednej z kłótni mężczyzna spowodował u partnerki obrażenia ciała. Działał w warunkach recydywy, dlatego grozi mu kara do 7,5 roku więzienia.

Damski bokser znęcał się nad partnerką. Trafił do aresztu

Mieszkanka Nowego Sącza wreszcie może odetchnąć z ulgą, bo jej gehenna dobiegła końca. Partner, który się nad nią znęcał odpowie za swoje zachowanie przed sądem, a na proces poczeka w areszcie. Mężczyzna wielokrotnie urządzał dzikie awantury, uciekając się w trakcie nich do przemocy psychicznej oraz fizycznej. Kobieta była wyzywana i bita, a dodatkowo musiała znosić kierowane w jej kierunku groźby. Co prawda później oprawca przepraszał za wybuchy agresji i obiecywał poprawę, jednak była to tylko czcza gadanina. W końcu, podczas kolejnej awantury spowodował obrażenia ciała u swojej partnerki oraz zniszczył jej telefon.

Agresor usłyszał zarzuty znęcania się nad partnerką, spowodowania uszczerbku na jej zdrowiu oraz uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat więzienia, ale w przypadku sądeczanina kara może być wyższa, ponieważ popełnił je w warunkach recydywy. Na czas trwania postępowania, decyzją sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany 3 miesiące.

Sonda
Czy kary za przemoc domową powinny być wyższe?
Rodzina z dwójką dzieci mogła zginąć na pasach. Policja szuka pirata drogowego