Policja szuka świadków

Dramat podczas powrotu ze studniówki. Potrącił młodego mężczyznę i uciekł bez udzielenia pomocy

2023-01-31 11:38

21-letni mieszkaniec gminy Żabno w trakcie powrotu ze studniówki został potrącony przez samochód. Młody mężczyzna doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz urazu głowy. Co jeszcze bulwersujące, sprawca wypadku uciekł bez udzielenia pomocy poszkodowanemu. Policja szuka świadków zdarzenia i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości pirata drogowego.

Otfinów. 21-latek potrącony w trakcie powrotu ze studniówki. Sprawca uciekł

Nad ranem w niedzielę, 29 stycznia w Otfinowie (powiat tarnowski21-letni mieszkaniec gminy Żabno został potrącony przez samochód. Młody mężczyzna wracał do domu po zabawie studniówkowej, na którą został zaproszony przez tegorocznych maturzystów. Poszkodowany doznał urazu stawu biodrowego, skokowego oraz urazu głowy. Sprawca wypadku nie udzielił mu pomocy, tylko uciekł z miejsca zdarzenia. Służby ratunkowe wezwały dopiero osoby, które przejeżdżały przez Otfinów. Do potrącenia doszło w rejonie posesji numer 218, około godziny 5.12. 

Policja szuka świadków wypadku w Otfinowie

Nad ustaleniem tożsamości kierowcy, który potrącił 21-latka pracują obecnie śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, którzy proszą o pomoc. Świadkowie wypadku lub osoby posiadające wiedzę na temat zdarzenia mogą się kontaktować z funkcjonariuszami pod całodobowym numerem telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie 47 831 29 00 lub telefonem Zespołu ds. Przestępczości w Ruchu Komunikacyjnym KMP w Tarnowie 47 831 13 80. 

Zatrzymali podejrzanego o zabójstwo na Nowym Świecie! Łukasz G. w rękach policji
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?