WOŚP - Akcja Rozgrzej się z ESKĄ Tarnów

i

Autor: Justyna Świderska WOŚP - Akcja Rozgrzej się z ESKĄ Tarnów

Tarnowianie zapełnili puszki

Rekord tarnowskiego sztabu WOŚP! Pierwszy raz w historii przekroczono taką kwotę

2023-01-30 20:43

Po drugim dniu liczenia pieniędzy zebranych w trakcie tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Tarnowski Sztab WOŚP ogłosił, że po raz pierwszy w historii zadeklarowana kwota przekroczyła barierę 500 tysięcy złotych. Ostatecznie będzie ona jeszcze wyższa, ponieważ ciągle nie podliczono pieniędzy z aukcji na Allegro i środków zebranych do e-skarbonek.

Tarnowski Sztab WOŚP z nowym rekordem. Na koncie już ponad 500 tysięcy złotych

Tarnowianie kolejny raz pokazali, co to znaczy hojność. W trakcie tegorocznego finału WOŚP został ustanowiony nowy rekord! Tarnowski Sztab pochwalił się w mediach społecznościowych, że zadeklarowana kwota po raz pierwszy w historii przekroczyła 500 tysięcy złotych. Ostatecznie będzie ona wyższa, ponieważ nie podliczono jeszcze pieniędzy z aukcji na Allegro i zebranych do e-skarbonek.

Zakończyliśmy drugi dzień liczenia... Oficjalnie potwierdzamy, iż po raz PIERWSZY w historii Tarnowskiego Sztabu WOŚP kwota zadeklarowana przekroczyła 500 tys złotych!!! A to nie koniec liczenia ciąg dalszy (aukcje Allegro, e-skarbonki…) Nasza radość z MAŁEGO-WIELKIEGO sukcesu - poinformował Tarnowski Sztab WOŚP. Swój rekord pobiła również redakcja Radia ESKA Tarnów, która zebrała ponad 4 tysiące złotych

Sonda
Czy wsparłeś WOŚP?
Rewitalizacja Placu Centralnego w Nowej Hucie