Trwa zbiórka na odbudowę domu

Drewniany dom płonął jak pochodnia! Właścicielka straciła cały dobytek życia

2022-09-19 9:19

Dramat pod Nowym Sączem! W sobotę, 17 września w Łazach Brzyńskich doszczętnie spłonął drewniany dom, a żywioł strawił cały dobytek życia właścicielki nieruchomości. Jak podaje Radio ESKA, w domu od wielu lat były prowadzone warsztaty jogi i medytacji, na które przyjeżdżali ludzie z całej Polski. W Internecie trwa zbiórka na odbudowę domu. Hojność ludzi przekroczyła najśmielsze oczekiwania!

Pożar domu w Łazach Brzyńskich. Właścicielka straciła dorobek życia, trwa zbiórka na odbudowę

W sobotę, 17 września w Łazach Brzyńskich doszło do pożaru drewnianego domu. Strażacy walczyli z żywiołem przez około 7 godzin, a budynek niestety spłonął doszczętnie. Na szczęście w zdarzeniu nie było osób fizycznie poszkodowanych, jednak właścicielka nieruchomości straciła cały dobytek. Przyczyna wybuchu pożaru pozostaje nieustalona. 

Jak podaje Radio ESKA, poszkodowaną w pożarze jest Małgorzata Kacner, która od wielu lat prowadziła warsztaty jogi i medytacji, na które przyjeżdżały osoby z całej Polski. W Internecie została uruchomiona zbiórka na odbudowę placówki działającej pod nazwą "Sopatowiec - Przyjazny domu w górach”. Hojność ludzi zaangażowanych w akcję przekroczyła najśmielsze oczekiwania. W zaledwie kilkadziesiąt godzin udało się zebrać prawie 200 tysięcy złotych!

Poniżej zdjęcia domu w Łazach Brzyńskich zniszczonego przez pożar.

PRZECZYTAJ: Samotny wilk grasował w pobliżu domów i nie bał się ludzi. "Powoli staje się to niebezpieczne"

14. Zlot zabytkowych samochodów w Nowym Sączu
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?