Ford zderzył się z mercedesem i dachował w rowie. Kraksa na Sądecczyźnie [ZDJĘCIA]

2022-05-17 10:37
Ford zderzył się z mercedesem i dachował w rowie. Kraksa na Sądecczyźnie
Autor: PSP Nowy Sącz Po zderzeniu z mercedesem, ford dachował w przydrożnym rowie.

Dachowaniem w przydrożnym rowie zakończyło się zderzenie dwóch samochodów osobowych na Sądecczyźnie. W miejscowości Gródek (powiat nowosądecki) doszło do kraksy mercedesa z fordem, po którym ten drugi pojazd wylądował poza trasą. Jego kierowca wymagał pomocy medycznej, jednak na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne i nie spowodowały konieczności transportu do szpitala.

Ford zderzył się z mercedesem i dachował w rowie. Kraksa na Sądecczyźnie

W poniedziałek (16 maja) około godz. 14.30 w miejscowości Gródek (powiat nowosądecki) doszło do groźnej kraksy. Uczestniczyły w niej dwa samochody osobowe. Po zderzeniu z mercedesem, w przydrożnym rowie dachował ford, którego kierowca ucierpiał podczas zdarzenia i wymagał udzielenia mu pomocy medycznej. Na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne i w tym przypadku nie był konieczny transport do szpitala.

Prowadzone przez strażaków działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz postawienia forda z powrotem na koła przy pomocy wyciągarki samochodowej. Okoliczności kraksy wyjaśnia sądecka policjaPoniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Wjechał wprost pod pociąg i odbił się od lokomotywy! Nagłe hamowanie zapobiegło tragedii [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Młody motocyklista zderzył się z osobówką. Dramat pod Nowym Sączem [ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Starogard Gdański. Nastolatkowie brutalnie pobili kolegę. Szokujące nagranie!