Gdzie w Tarnowie jest ta ulica? Sprawdź, czy mógłbyś być taksówkarzem

i

Autor: Michael Gaida/cc0/pixabay Nawet mieszkańcy Tarnowa mogą mieć problem z odnalezieniem na mapie tych ulic.

Gdzie w Tarnowie jest ta ulica? Sprawdź, czy mógłbyś być taksówkarzem! [QUIZ]

2020-12-27 15:00

Tarnów to nie tylko Krakowska i Wałowa. Im dalej od centrum, tym trudniej zgadnąć nazwę ulicy, na której się znajdujemy. Dla znawców miejskiej topografii przygotowaliśmy quiz wiedzy o tarnowskich ulicach. Sprawdź, czy poradziłbyś sobie jako taksówkarz, albo przewodnik po mieście! Doświadczeni kierowcy mogą liczyć na maksymalna liczbę punktów.

Znasz nazwy tarnowskich ulic?

W Tarnowie jest ponad siedemset ulic. Większość z nich upamiętnia wybitne postaci, zasłużone dla naszego kraju, lub regionu. Często stosuje się również nazwy, które odnoszą się do przyrody. Oczywiście Krakowską, Wałową, czy Lwowską zna w Tarnowie każdy, jednak im dalej od centrum miasta, tym trudniej odgadnąć nazwę ulicy, na której się znajdujemy.

ZOBACZ: Prezydent Tarnowa zaszczepi się publicznie na koronawirusa? Jasna deklaracja

Zapraszamy do sprawdzenia swojej topograficznej wiedzy o Tarnowie w naszym quizie. Doświadczonym kierowcom nie powinien on sprawić większych trudności, ale wielu mieszkańców może być zaskoczonych nazwami niektórych ulic. Quiz składa się z dziesięciu pytań jednokrotnego wyboru. Jeśli przebrnąłeś przez nasz test bez pomyłki możesz rozważyć pracę w korporacji taksówkarskiej.

Przeczytaj też: Będzie taniej na Burku? Sprzedawcy zwolnieni z opłaty targowej

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Oni zdążyli przylecieć z Wielkiej Brytanii przed lockdownem