Gładyszów. Dwie osoby NIE ŻYJĄ, trzecia walczy o życie. TRAGICZNY wypadek samochodowy

Gładyszów. Dwie osoby NIE ŻYJĄ, trzecia walczy o życie. TRAGICZNY wypadek samochodowy
Autor: Andrzej Rembowski/cc0/pixabay Łódź. Pijany kierowca bmw spowodował tragiczny wypadek! NIE ŻYJE 59-latek - zdjęcie ilustracyjne

Kolejna tragedia w gminie Uście Gorlickie! W minioną niedzielę (11 października) w Banicy znaleziono zwłoki 41-letniego mężczyzny, a dzisiaj (14 października) w pobliskim Gładyszowie doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym zginęły dwie osoby, a trzecia walczy o życie w szpitalu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego dramatu.

Jak informuje portal gorlice24.pl, do zderzenia dwóch samochodów (audi i opel) w Gładyszowie (gm. Uście Gorlickie) doszło na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną około godz. 10.00. Łącznie pojazdami podróżowało pięć osób, niestety dwóch pasażerów opla zmarło wskutek poniesionych obrażeń. To mężczyźni w wieku 58 i 67 lat. Liczba ofiar wypadku może się jeszcze powiększyć, ponieważ do szpitala w stanie ciężkim trafiła trzecia osoba poruszająca się oplem. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń przytoczonych przez gorlice24.pl wynika, że do wypadku doszło, gdy audi wyjeżdżało z drogi podporządkowanej prowadzącej od strony miejscowości Smerekowiec.

Ledwie kilka dni temu na terenie gminy Uście Gorlickie doszło do innej tragedii. W ośrodku wypoczynkowym w Banicy znaleziono zwłoki 41-letniego mężczyzny, znajdujące się w tzw. "ruskiej bani". Denat kilka godzin wcześniej uczestniczył w spotkaniu towarzyskim razem z kilkunastoosobową grupą znajomych. 

Sąsiedzi po tragedii w Siedliskach