Gorlice. Szefowa sanepidu zaszczepiła się na koronawirusa i zachęca do tego innych [ZDJĘCIA]

2021-01-22 8:44
Gorlice. Szefowa sanepidu zaszczepiła się na koronawirusa i zachęca do tego innych
Autor: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach Jadwiga Wójtowicz przyjęcia pierwszą dawkę szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi.

Jadwiga Wójtowicz, szefowa sanepidu w Gorlicach przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Jak informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna procedura przebiegła bez powikłań. W lutym Jadwiga Wójtowicz ma przyjąć druga dawkę szczepionki mRNA. Do szczepienia zachęca również inne osoby.

Szefowa gorlickiego sanepidu zaszczepiona przeciwko koronawirusowi

Jadwiga Wójtowicz, która kieruje sanepidem w Gorlicach przyjęła pierwszą dawkę szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała, że procedura przebiegła bez żadnych powikłań. W związku z tym nie ma przeszkód, by szefowa sanepidu przyjęła druga dawkę szczepionki. Ma do tego dojść 9 lutego. Pracownicy służb sanitarnych należą do tzw. "grupy 0" i są szczepieni w pierwszej kolejności. Dzisiaj (22 stycznia) rozpoczęła się rejestracja do programu szczepień osób w wieku 70-79 lat.

PRZECZYTAJ: Małopolska: Zachorowali na Covid-19 po SZCZEPIENIU. Są też przypadki powikłań

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gorlicach zaszczepiony bez powikłań. Ty też się nie bój! Szczepimy się, bo warto - zachęca w mediach społecznościowych Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach.

ZOBACZ: Nie żyje ks. Józef Pyrek. Był proboszczem parafii w Jankowej

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka