Jadowniki Mokre: Tragiczny finał kąpieli w stawie. Wyłowili zwłoki mężczyzny

i

Autor: Małopolska Policja W Jadownikach Mokrych utonął 42-letni mężczyzna. Oględziny zwłok wstępnie wykluczyły działanie osób trzecich.

Jadowniki Mokre: Tragiczny finał kąpieli w stawie. Wyłowili zwłoki mężczyzny

2022-07-04 11:00

Poszukiwania 42-letniego mężczyzny, który zaginął w pobliżu stawu w Jadownikach Mokrych (powiat tarnowski) zakończyły się znalezieniem zwłok. Ciało wyłowili strażacy. Znajdowało się ono 15 metrów od brzegu, na głębokości 2 metrów. Śledczy wykluczyli, by śmierć 42-latka wynikała z działania osób trzecich.

Jadowniki Mokre. Tragiczny finał kąpieli w stawie. Wyłowili zwłoki mężczyzny

W sobotę, 2 lipca zaginął 42-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który przebywał w pobliżu stawu w Jadownikach Mokrych (gmina Wietrzychowice). Nad brzegiem odnaleziono jego rower oraz ubranie i telefon komórkowy. Niestety prawdziwe okazały się przypuszczenia, że mógł on paść ofiarą utonięciaZwłoki w stawie znaleźli strażacy, którzy podczas akcji poszukiwawczej użyli między innymi psa tropiącego oraz łódkę. Ciało znajdowało się w odległości 15 metrów od brzegu, na głębokości 2 metrów.

Na polecenie prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone i będą poddane autopsji, która potwierdzi przyczynę zgonu. Śledczy wykluczyli, by 42-latek padł ofiarą działania innych osób

PRZECZYTAJ: Nie żyje młody mężczyzna. Zabił go pijany kierowca [ZDJĘCIA]

Tarnowscy policjanci apelują o zdrowy rozsądek podczas korzystania w uroków wody i wypoczynku nad jej brzegiem. Temperatury panujące obecnie zachęcają do kąpieli, jednak należy uważać i stopniowo schładzać organizm zanim zaczniemy pływać.

ZOBACZ: Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez maszynę. Ratownicy nie mieli szans [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy umiesz pływać?
Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej