Tragedia pod Nowym Sączem. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez maszyn

i

Autor: PSP Nowy Sącz

Tragedia pod Nowym Sączem.

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez maszynę. Ratownicy nie mieli szans [ZDJĘCIA]

2022-07-04 7:57

Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kierowaną przez niego maszynę. Do tragicznego wypadku doszło w Tęgoborzy pod Nowym Sączem w sobotę, 2 lipca. Niestety ratownicy nie mieli żadnych szans na uratowanie poszkodowanego. Po przybyciu na miejsce wypadku, załoga karetki pogotowia ratunkowego mogła jedynie stwierdzić zgon mężczyzny.

W Tęgoborzy zginął mężczyzna przygnieciony przez maszynę. Ratownicy nie mieli szans

Tragiczny wypadek na Sądecczyźnie! W sobotę, 2 lipca w Tęgoborzy pod Nowym Sączem zginął mężczyzna kierujący ładowarką. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad maszyną, która przewróciła się i przygniotła poszkodowanego. Mężczyzna nie miał szans na przeżycie, poniósł śmierć na miejscu. Ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce wypadku mogli wyłącznie stwierdzić śmierć kierowcy ładowarki. 

Działania strażaków polegały na zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Na prośbę policjantów prowadzących czynności dochodzeniowe podniesiono ładowarkę przy użyciu ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego w celu wyciągnięcia zwłok kierującego. Strażacy pomogli w załadunku pojazdu na lawetę przy pomocy wyciągarki samochodowej. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Traktorzysta zaszokował innych kierowców na autostradzie A4. Reszta aut zjeżdżała na pas awaryjny

ZOBACZ: Młodzian wyprzedzał audi, 17-letnia Sandra przypłaciła to życiem. Drogowy koszmar w Brunarach [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy wiesz, jak udzielać pierwszej pomocy?
Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej