Młody kierowca podczas wyprzedzania zahaczył o inne auto. Nie żyje nastoletnia pasażerka

i

Autor: Małopolska Policja W trakcie wyprzedzania innego auta młody kierowca popełnił fatalny w skutkach błąd. W wypadku zginęła 17-letnia dziewczyna.

Tragedia pod Gorlicami

Młodzian wyprzedzał audi, 17-letnia Sandra przypłaciła to życiem. Drogowy koszmar w Brunarach [ZDJĘCIA]

2022-06-30 14:21

W środę (29 czerwca) w Brunarach pod Gorlicami zginęła 17-letnia pasażerka osobowego renault, prowadzonego przez o rok starszego kierowcę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że młody szofer podczas wyprzedzania zahaczył o inne auto, stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Życia Sandry nie udało się uratować, pozostali pasażerowie osobówki z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Tragedia w Brunarach pod Gorlicami. W wypadku zginęła 17-letnia Sandra

Wieczorem w środę (29 czerwca) w Brunarach pod Gorlicami zginęła 17-letnia dziewczyna. Sandra podróżowała jako pasażerka osobowym renault, którym kierował 18-latek. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że młody szofer popełnił fatalny w skutkach błąd, podczas wyprzedzania innego auta. Zahaczył tyłem samochodu o wyprzedzane audi, przez co stracił panowanie nad swoją maszyną i wjechał do przydrożnego rowu. Następnie po odbiciu samochód został wyrzucony na jezdnię, gdzie przewrócił się na bok.

W aucie kierowanym przez 18-latka znajdowało się w sumie troje pasażerów w wieku 16-17 lat. Najciężej ucierpiała Sandra, która była bezskutecznie reanimowana. Pozostali pasażerowie z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala w Gorlicach. Wszyscy są mieszkańcami gminy Uście Gorlickie.

Postępowanie w sprawie tragicznego wypadku prowadzi gorlicka policja pod nadzorem prokuratury. Obaj kierowcy zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w organizmie, w obu przypadkach wynik był negatywny. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: 47-latek dostał cios nożem prosto w serce. Szokujące, kto go zaatakował

ZOBACZ: Makabra w Mszanie Dolnej! Znaleźli zwłoki mężczyzny, obok leżała nieprzytomna kobieta

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zabrał miecz, nóż i gaz i ruszył po zemstę. Zapowiedział to na TikToku