47-latek dostał cios nożem prosto w serce. Szokujące, kto go zaatakował

i

Autor: niekverlaan/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

47-latek dostał cios nożem prosto w serce. Szokujące, kto go zaatakował

2022-06-29 14:10

W jednej z miejscowości pod Bochnią 47-latek został zaatakowany nożem i otrzymał cios prosto w serce. Do szokującego zdarzenia doszło podczas rodzinnej awantury między braćmi. Na szczęście lekarzom udało się uratować życie poszkodowanego. Sprawca ataku prawdopodobnie nie stanie przed sądem, ponieważ cierpi na zaburzenia psychiatryczne.

Dramat pod Bochnią! 54-latek ugodził nożem swojego brata. Cios trafił w serce

W jednej z miejscowości pod Bochnią47-letni mężczyzna został ugodzony nożem przez swojego brata. Do szokującego zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 czerwca, podczas rodzinnej awantury. W pewnym momencie 54-latek sięgnął po ostre narzędzie i dźgnął nim młodszego brata prosto w serce. To cud, że poszkodowany przeżył brutalny atak! 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi bocheńska prokuratura. Z relacji portalu bochnia.naszemiasto.pl wynika, że agresor cierpi na zaburzenia psychiatryczne. Jego dolegliwości już wcześniej zostały stwierdzone przez lekarzy. Z tego powodu 54-latek prawdopodobnie nie będzie odpowiadał przed sądem za usiłowanie zabójstwa brata. Nie oznacza to jednak, że będzie chodził po wolności. Mężczyzna trafił do szpitala psychiatrycznego, a jego dalsze losy są zależne od opinii biegłych z zakresu psychiatrii. To oni zdecydują, jak długo 54-latek będzie przebywał w izolacji. 

PRZECZYTAJ: Makabra w Mszanie Dolnej! Znaleźli zwłoki mężczyzny, obok leżała nieprzytomna kobieta

Jak informuje portal bochnia.naszemiasto.pl, poszkodowany 47-latek przeżył dzięki błyskawicznej i skutecznej reakcji lekarzy. Operację zszycia uszkodzonego mięśnia sercowego wykonał Tomasz Nikliński, toraktochirurg z bocheńskiego szpitala, któremu towarzyszyła między innymi lekarka Patrycja Ciesielska. To ona przyjęła rannego pacjenta na SOR w Bochni.

Po operacji mężczyzna trafił na oddział intensywnej terapii. Gdy jego stan się ustabilizował, przetransportowano go na oddział kardiochirurgii Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie.

ZOBACZ: Dąbrowa Tarnowska. Konwojent z ostrą bronią zatrzymany przez policję. Wypił na odwagę?

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Zabrał miecz, nóż i gaz i ruszył po zemstę. Zapowiedział to na TikToku