Tragedia w Pawęzowie. Nie żyje młody mężczyzna. Zabił go pijany kierowca

i

Autor: Małopolska Policja Prowadzona przez pijanego 20-latka toyota wypadła z jezdni, uderzyła w betonowy przepust, a następnie w ogrodzenie posesji.

Tragedia w Pawęzowie.

Nie żyje młody mężczyzna. Zabił go pijany kierowca [ZDJĘCIA]

2022-07-04 10:20

Nad ranem w niedzielę, 3 lipca w Pawęzowie (powiat tarnowski) zginął 20-letni pasażer toyoty, która wypadła z jezdni i uderzyła w betonowy przepust, a następnie w ogrodzenie posesji. Drugi z pasażerów pojazdu walczy o życie w szpitalu. Samochodem kierował 20-latek, który wsiadł za kółko pod wpływem alkoholu. W organizmie miał ponad 1,5 promila.

Wypadek śmiertelny w Pawęzowie. Zginął 20-letni pasażer toyoty. Zabił go pijany kierowca

Trwa czarna seria śmiertelnych wypadków drogowych w Małopolsce, podczas tegorocznych wakacji. W niedzielę, 3 lipca, około godz. 2.30 w Pawęzowie (powiat tarnowskizginął 20-letni pasażer toyoty, która wypadła z jezdni i uderzyła w betonowy przepust, a następnie w ogrodzenie posesji. Pojazdem podróżowało jeszcze dwóch innych mężczyzn w wieku 20 lat. Drugi z pasażerów został ciężko ranny i trafił do szpitala, natomiast kierowca został zatrzymany przez policjęKierujący toyotą 20-latek, prowadził samochód mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu

Mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Dalsze czynności będą prowadzone pod nadzorem tarnowskiej prokuratury. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez maszynę. Ratownicy nie mieli szans [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Traktorzysta zaszokował innych kierowców na autostradzie A4. Reszta aut zjeżdżała na pas awaryjny

Sonda
Czy kary dla pijanych kierowców powinny być wyższe?
Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej