Jazowsko: Osobówka zderzyła się z ciągnikiem. Z ursusa niewiele zostało [ZDJĘCIA]

2021-07-08 13:42
Jazowsko: Osobówka zderzyła się z ciągnikiem. Z ursusa niewiele zostało
Autor: PSP Nowy Sącz Kierowca ciągnika został przetransportowany do szpitala.

Do niebezpiecznego wypadku doszło wczoraj (7 lipca) w miejscowości Jazowsko (gm. Łącko). Samochód osobowy marki renault trafic zderzył się tam z ciągnikiem marki ursus. Z maszyny rolniczej niewiele zostało. Niestety ucierpiał również jej kierowca. Został on przetransportowany karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Zderzenie osobówki z ciągnikiem w Jazowsku. Z ursusa niewiele zostało

Wczoraj (7 lipca) około godz. 5.15 w Jazowsku samochód osobowy marki renault trafic zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała doszczętne zniszczenie ursusa. Maszyna przewróciła się na bok i zablokowała pas ruchu. Służby, które zjawiły się na miejscu zdarzenia zastały kierowcę ciągnika siedzącego na poboczu. Udzielono mu pierwszej pomocy, ale odniesione przez niego obrażenia okazały się na tyle poważne, że mężczyzna wymagał transportu do szpitala. W znacznie mniejszym stopniu ucierpiał kierowca renault. Był on w stanie o własnych siłach opuścić swój pojazd i nie uskarżał się na dolegliwości zdrowotne. 

PRZECZYTAJ: Milik: Dwaj mężczyźni runęli z dachu na ziemię. Na miejscu lądował śmigłowiec ratowniczy

Działania służb polegały na udrożnieniu jezdni poprzez zepchnięcie uszkodzonego ciągnika na pobocze. Strażacy dokonali również sorpcji oleju silnikowego, który wyciekł z ursusa. Renault trafic został natomiast zabrany z miejsca wypadku przez lawetę. Wyjaśnianiem okoliczności i przyczyn zdarzenia zajmuje się policja. Poniżej zdjęcia z wypadku w Jazowsku.

ZOBACZ: Małopolska: Najpierw tropikalne upały, a później burze z gradem. IMGW ostrzega przed trąbami powietrznymi!

Niemowlę uratowane z pożaru