Koronawirus. Nowa fala zakażeń na Sądecczyźnie [RAPORT 15.01.20]

Koronawirus. Nowa fala zakażeń na Sądecczyźnie
Autor: pixabay.com Na Sądecczyźnie potwierdzono 33 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Według danych Ministerstwa Zdrowia, podczas minionej doby w Małopolsce potwierdzono 321 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. We wschodniej części województwa największy przyrost nastąpił w powiatach: nowosądeckim, tarnowskim i w mieście Nowym Sączu. Na COVID-19 zmarło 16 pacjentów z naszego województwa. Dziesięciu z nich cierpiało na choroby współistniejące

Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia [15.01.20]

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 321 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Małopolsce. We wschodniej części województwa największy przyrost odnotowano w powiatach: nowosądeckim (22), tarnowskim (12) oraz w mieście Nowym Sączu (11). W Tarnowie infekcja SARS-CoV-2 zaatakowała siedmiu mieszkańców.

PRZECZYTAJ: Święcenia biskupie Artura Ważnego. Znamy datę i miejsce uroczystości

Na COVID-19 zmarło kolejnych 16 Małopolan. Spośród nich 10 cierpiało na choroby współistniejące. Walkę z infekcją przegrały po dwie osoby z powiatów: nowosądeckiego i tarnowskiego. Po jednym zgonie odnotowano w powiatach: gorlickim i dąbrowskim. Podczas minionej doby nie było przypadków śmiertelnych wśród mieszkańców Tarnowa i Nowego Sącza.

ZOBACZ: Nie żyje Zofia Pieczkowska. Była wiceprezydentem Nowego Sącza i córką Janusza Pieczkowskiego

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Zasada trzech sekund na drodze