Koronawirus w Polsce. Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk jest zakażony!

2020-08-07 19:15 Adrian Teliszewski
Koronawirus w Polsce. Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk jest zakażony!
Autor: fernando zhiminaicela/cc0/pixabay Koronawirus w Polsce. Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk jest zakażony!

Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk jest zakażony koronawirusem - poinformował Urząd Miejski w Wojniczu. Włodarz miasta czuje się dobrze i przebywa we własnym domu. Testy na obecność SARS-CoV-2 zrobił prywatnie, po powrocie z urlopu. W wojnickim magistracie obowiązują obostrzenia związane z epidemią.

Koronawirus w wojnickim magistracie

Burmistrz Wojnicza Tadeusz Bąk wykonał test na obecność SARS-CoV-2 prywatnie, po powrocie ze swojego urlopu. Badania dały wynik pozytywny, co oznacza, że włodarz miasta jest zakażony. Zgodnie z informacją magistratu, burmistrz czuje się dobrze i przebywa w swoim domu. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zostały przywrócone obostrzenia w wojnickim urzędzie miejskim. Interesanci powinni stawiać się w magistracie osobiście tylko w sprawach niecierpiących zwłoki, a swoją wizytę umówić wcześniej przez telefon.

- Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym Urząd Miejski w Wojniczu został poinformowany telefonicznie przez Burmistrza Wojnicza Pana Tadeusza Bąka, że uzyskał pozytywny wynik testu na SARS-CoV-2. Badanie zostało wykonane prywatnie, bowiem Burmistrz w trosce o dobro i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników tutejszego urzędu po odbytym urlopie uznał w świetle aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju o takiej konieczności. Urząd pozostaje w stałym kontakcie z sanepidem, wciąż obowiązuje wzmożony reżim sanitarny. Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w urzędzie. W sprawach niecierpiących zwłoki bardzo proszę o wcześniejsze telefoniczne umawianie wizyt. Burmistrz czuje się dobrze i przebywa w domu. O każdorazowej zmianie sytuacji będziemy Państwa informować na bieżąco, a wszelkie działania będą podejmowane we współpracy z odpowiednimi służbami. Burmistrzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia - brzmi komunikat Urzędu Miejskiego w Wojniczu.

Miał postawić drapacz chmur, stoją sławojki i dyby

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.