Makabryczny wypadek w Żegiestowie

Nie żyje 37-letni motocyklista. Uderzył w sygnalizator świetlny, rogatkę kolejową i betonową konstrukcję

2022-08-08 11:38

Wieczorem w niedzielę (7 sierpnia) w Żegiestowie (powiat nowosądecki) zginął 37-letni motocyklista z województwa lubelskiego. Mężczyzna z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał z drogi i uderzył w sygnalizator świetlny, a następnie w rogatkę kolejową i betonowe studzienki telekomunikacyjne. Nie miał szans na przeżycie. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Tragedia w Małopolsce. Nie żyje 37-letni motocyklista. Uderzył w sygnalizator świetlny

Makabryczny wypadek w Żegiestowie (powiat nowosądecki). W niedzielę, 7 sierpnia około godz. 21.50 zginął 37-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, który po Sądecczyźnie poruszał się hondą. Mężczyzna z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi i uderzył w sygnalizator świetlny, a następnie w rogatkę kolejową, zatrzymując się na betonowych studzienkach telekomunikacyjnych. Nie miał żadnych szans na przeżycie. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W zdarzeniu nie uczestniczyli inni ludzie, ani pojazdy.

Na miejscu tragedii prokurator z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego przez wiele godzin prowadzili oględziny. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tragicznego wypadkuPoniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Ohydny bezwstydnik grasował w Tarnowie. Robił to przed nastoletnimi dziewczynkami

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Drogowy koszmar koło Elbląga. Nie żyją cztery osoby, w tym 4-letnie dziecko

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki