Tragedia w Małopolsce

Makabryczny wypadek pod Chrzanowem. Osobówka zderzyła się z tirem. Młoda kobieta zginęła z tego powodu?

2022-08-05 21:44

W miejscowości Płaza pod Chrzanowem doszło w czwartek, 4 sierpnia do makabrycznego wypadku drogowego. W zderzeniu osobowego peugeota z tirem zginęła 25-letnia kobieta, która kierowała pierwszym z pojazdów. Okoliczności tragedii badają chrzanowscy policjanci pod nadzorem prokuratora. Przyczyną zdarzenia mógł być defekt tira, w którym wystrzeliła opona.

Zderzenie osobówki z tirem pod Chrzanowem. 25-latka zginęła przez pękniętą oponę?

Na drodze wojewódzkiej 781 w miejscowości Płaza pod Chrzanowem doszło w czwartek, 4 sierpnia do tragicznego wypadku drogowegoOsobowy peugeot, kierowany przez 25-letnią kobietą zderzył się z tirem. Scania wręcz zdemolowała dużo mniejszy od siebie pojazd. W zdarzeniu poszkodowana została wyłącznie 25-latka. Niestety mimo podjętej akcji ratowniczej, kobieta zginęła na miejscu wypadku. Okoliczności zdarzenia są badane przez chrzanowskich policjantów, pracujących pod nadzorem prokuratury. Badanie krwi potwierdziło, że mężczyzna kierujący tirem był trzeźwy. 

Przyczyną tragedii mogła być uszkodzona opona tira, która wystrzeliła w trakcie jazdy. Ta wersja zdarzeń będzie jeszcze weryfikowana podczas prowadzonego postępowania. Śledczy prawdopodobnie zwrócą się do biegłego o opinię dotyczącą wpływu defektu na przebieg makabrycznego wypadku. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Tragedia pod Krakowem! Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez kombajn

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
O włos od tragedi! Kierowca prawie wpadł na grupę pieszych