Małopolska: Tragedia! Młody kierowca zabił kobietę na poboczu

2021-10-25 17:35
Małopolska: Tragedia w Brzanie. Kobieta zmieciona z pobocza. Zginęła na miejscu
Autor: mat.prasowe Małopolska: Tragedia w Brzanie. Kobieta zmieciona z pobocza. Zginęła na miejscu

Śmiertelny wypadek w Brzanie (woj. małopolskie). Sobotnim przedpołudniem w niewielkiej wiosce doszło do śmiertelnego potrącenia pieszej. Kierowca volkswagena stracił panowanie nad samochodem, uderzył w 51-letnią kobietę i staranował zaparkowany samochód. Kobieta zginęła na miejscu, pasażerowie drugiego auta trafili do szpitala.

Do tragicznej śmierci 51-latki doszło w sobotę (23.10.2021) w Brzanie (Małopolska, pow. gorlicki). Z informacji przekazanych przez Małopolską policję wynika, że kierujący volkswagenem stracił panowanie nad wozem, wypadł z drogi i uderzył w poruszającą się poboczem kobietę. Obrażenia były na tyle duże, że mimo podjętej na miejscu reanimacji, 51-latka zmarła.

Zobacz też: Tragedia w Tarnowie: Dymitr T. miał zarobić na leczenie synka, a go zabił

Samochód wypadł z drogi i staranował zaparkowane w pobliżu auto. Wewnątrz był kierowca wraz z pasażerem, w wyniku obrażeń oboje trafili do szpitala. Za kierownicą volkswagena siedział 21-letni mężczyzna.

Po wypadku na miejscu pracował prokurator, grupa dochodzeniowo-śledcza i funkcjonariusze z gorlickiej drogówki. Czynności w tej sprawie wciąż trwają, na razie policja nie zdradza więcej szczegółów.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?