29-latek przewoził 100 gramów marihuany. W mieszkaniu miał nielegalną broń i amunicję

i

Autor: KMP Nowy Sącz W samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli 100 gramów marihuany.

Miłośnik marihuany miał w mieszkaniu prawdziwy arsenał. Znaleźli broń i amunicję!

2022-03-24 11:51

W miejscowości Zabrzeż (gmina Łącko) wpadł 29-letni mieszkaniec Sądecczyzny, który przewoził samochodem ponad 100 gramów marihuany. Upodobanie do narkotyków to jednak nie jedyna słabość młodego mężczyzny, bo w jego mieszkaniu znajdował się spory arsenał. Funkcjonariusze zabezpieczyli tam łącznie 8 sztuk elementów broni palnej oraz 629 sztuk amunicji różnego kalibru.

Miłośnik marihuany miał w mieszkaniu prawdziwy arsenał. Znaleźli nielegalną broń i amunicję

Narkotykowa realizacja sądeckiej policji zakończyła się ujawnieniem sporego arsenału zgromadzonego przez 29-letniego mieszkańca Sądecczyzny. Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Zabrzeż (gmina Łącko), a w jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli ponad 100 gramów marihuany. Na tym jednak nie koniec, ponieważ 29-latek oprócz zamiłowania do narkotyków miał jeszcze inną słabość. W jego mieszkaniu ujawniono spory arsenał. Policjanci zabezpieczyli tam 8 sztuk elementów broni palnej oraz 629 sztuk amunicji różnego kalibru. 

Mieszkaniec Sądecczyzny usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu od 1 roku do 10 lat więzienia. Ponadto prokurator Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu zastosował wobec niego również środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Z informacji sądeckiej policji wynika, że na dalszym etapie sprawy możliwe są także zarzuty w sprawie nielegalnej amunicji i broni zabezpieczonej w miejscu zamieszkania 29-latka. Znalezione przedmioty trafią teraz do biegłego, który podda jej ekspertyzie. Poniżej zdjęcia arsenału zgromadzonego przez mieszkańca Sądecczyzny.

PRZECZYTAJ: Ciągnik przygniótł 19-latka pod Nowym Sączem. To już prawdziwa plaga [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Co za bezczelność! Kierowca pouczał pieszego, a sam wsiadł za kółko w takim stanie

Sonda
Czy mieszkańcy Polski powinni mieć dostęp do broni?
Sean Penn z prywatną wizytą w krakowskim domu fundacji Core opiekującej się uchodźcami z Ukrainy.