Mł. asp. Artur Tomczak zostanie pochowany na cmentarzu w Klikowej. Zmarł po ciężkiej chorobie

i

Autor: Tarnowska Policja, Super Express Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 18 lutego na cmentarzu w Klikowej.

Ostatnie pożegnanie policjanta

Mł. asp. Artur Tomczak zostanie pochowany na cmentarzu w Tarnowie-Klikowej. Zmarł po ciężkiej chorobie

2023-02-15 14:06

Mł. asp. Artur Tomczak z Ogniwa Kryminalnego Komisariatu Policji w Żabnie zostanie pochowany w sobotę, 18 lutego na cmentarzu w Tarnowie-Klikowej. Pochówek poprzedzi msza święta sprawowana w cmentarnej kaplicy oraz różaniec. Początek uroczystości o godz. 10.30. Artur Tomczak zmarł po krótkiej, ale ciężkiej chorobie. Miał 36 lat.

Pogrzeb mł. asp. Artura Tomczaka. Przedwcześnie zmarły policjant spocznie w cmentarzu w Klikowej

Mł. asp. Artur Tomczak zmarł we wtorek, 14 lutego w wieku 36 lat. Funkcjonariusz zmagał się z ciężką chorobą, która okazała się przeciwnikiem nie do pokonania. Z policją był związany przez 14 lat, w ostatnim czasie pełnił funkcję referenta w Ogniwie Kryminalnym Komisariatu Policji w Żabnie. Tarnowska komenda przekazała, że pogrzeb Artura Tomczaka odbędzie się w sobotę, 18 lutego na cmentarzu w Tarnowie-Klikowej. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.30 od odmówienia różańca.

O godz. 11.00 w cmentarnej kaplicy sprawowana będzie msza święta żałobna. Bezpośrednio po jej zakończeniu nastąpi pochówek. Artur Tomczak pozostawił po sobie pogrążoną w żałobie żonę oraz dwójkę małych dzieci. Kondolencje bliskim zmarłego policjanta złożyło kierownictwo małopolskiej komendy wojewódzkiej, tarnowskiej komendy miejskiej oraz funkcjonariusze garnizonu tarnowskiego.

Grób Krystianka utonął w białych kwiatach. Chłopiec zginął w wypadku na DK 19

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki