Wypadek

Młody kierowca stracił panowanie nad volkswagenem i dachował. Trzech nastolatków trafiło do szpitala

2023-06-07 10:52

Błąd młodego kierowcy doprowadził do groźnego wypadku w Brunarach (powiat gorlicki). Prowadzący volkswagena 18-latek na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wypadł z jezdni i dachował w przydrożnym rowie. Pojazdem poruszało się czterech nastolatków. Trzech z nich, w tym kierowca, z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala.

Trzech nastolatków w szpitalu po dachowaniu w Brunarach. 18-latek stracił panowanie nad volkswagenem

W nocy we wtorek, 6 czerwca w Brunarach (powiat gorlickidachował osobowy volkswagen prowadzony przez 18-letniego kierowcę. Asp. szt. Gustaw Janas, rzecznik prasowy KPP Gorlice przekazał "Super Expressowi", że przyczyną zdarzenia była utrata panowania nad pojazdem na łuku drogi. Auto wypadło z jezdni i dachowało w przydrożnym rowie. Oprócz kierowcy pochodzącego z gminy Łużna, samochodem przemieszczało się jeszcze trzech młodych podróżnych. Poszkodowane zostały trzy osoby, oprócz 18-letniego kierowcy ucierpieli również pasażerowie w wieku 16 i 19 lat, którzy trafili do szpitala. Niestety odniesione przez nich obrażenia są ciężkie i skutkują rozstrojem zdrowia na czas dłuższy niż 7 dni. 

Na miejscu wypadku oględziny prowadzili policjanci. Wszczęli oni postępowanie, w trakcie którego ustalają szczegółowy przebieg koszmarnego zdarzenia. Wiadomo, że kierujący volkswagenem 18-latek był trzeźwy. Poniżej zdjęcia z dachowania auta w Brunarach.

Dożywocie za morderstwo pod Wrocławiem
Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?