Młody motocyklista rozbił się przy Jeziorze Rożnowskim. Nie opanował swojej maszyny [ZDJĘCIA]

2022-05-18 14:25
Młody motocyklista rozbił się przy Jeziorze Rożnowskim. Nie opanował swojej maszyny
Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Tęgoborzy Jedynym uczestnikiem zdarzenia był 17-letni motocyklista. Stracił on panowanie nad swoją maszyną i doprowadził do jej przewrócenia.

17-letni motocyklista ucierpiał w zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj (17 maja) wieczorem w Tęgoborzy (powiat nowosądecki). Młody kierowca nie opanował swojej maszyny i doprowadził do jej przewrócenia. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, którzy następnie przenieśli go do karetki pogotowia ratunkowego na desce ortopedycznej.

Wypadek 17-letniego motocyklisty w Tęgoborzy. Nie opanował swojej maszyny 

We wtorek (17 maja) około godz. 20.20 w Tęgoborzy (powiat nowosądecki17-letni motocyklista nie opanował swojej maszyny i doprowadził do jej przewrócenia na drogę. Jednoślad zalegał na prawym pasie jezdni, tamując swobodny ruch, natomiast poszkodowany nastolatek znajdował się na poboczu. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy, którzy następnie na desce ortopedycznej przenieśli go do karetki pogotowia ratunkowego. Poza pechowym kierowcą motocykla, w zdarzeniu nie brały udziału inne osoby.

Okoliczności wypadku wyjaśnia sądecka policja. Niestety w ostatnich dniach na Sądecczyźnie dochodzi do zwiększonej liczby incydentów z udziałem młodych motocyklistów. W sobotę (14 maja) w miejscowości Wola Piskulina 22-latek zderzył się z osobowym oplem. Z kolei wczoraj (17 maja) w Świniarsku nietrzeźwy 19-latek, który kierował jednośladem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podczas ucieczki stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Poniżej zdjęcia z wypadku w Tęgoborzy.

PRZECZYTAJ: Chciała pomóc córce, a straciła oszczędności życia. 78-latka bezwzględnie wykorzystana

ZOBACZ: Młody motocyklista zderzył się z osobówką. Dramat pod Nowym Sączem [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy zachowanie motocyklistów na polskich drogach to problem?
Policyjny pościg za Włochem na motorze