Nie żyje asp. sztab. Marek Krawczyk. Policjant przegrał walkę z chorobą

2021-12-07 9:01
Nie żyje asp. sztab. Marek Krawczyk. Policjant przegrał walkę z chorobą
Autor: Małopolska Policja Asp. sztab. Marek Krawczyk zmarł w wieku 52 lat. Przegrał trwającą przez prawie rok walkę z chorobą.

Nie żyje asp. sztab. Marek Krawczyk. Policjant z KPP Brzesko przegrał trwającą przez prawie rok walkę z chorobą. Jego pogrzeb odbędzie się w środę (8 grudnia). - Był doskonałym fachowcem i wzorowym policjantem, a przede wszystkim pomocnym, życzliwym i uczynnym kolegą - pożegnali zmarłego policjanta jego współpracownicy.

Nie żyje asp. sztab. Marek Krawczyk. Policjant przegrał walkę z chorobą

W wieku 52 lat zmarł asp. sztab. Marek Krawczyk, kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Policjant ze służbami mundurowymi był związany przez 25 lat, a w ciągu ostatnich miesięcy zmagał się z chorobą. Walkę ze śmiertelnym wrogiem przegrał w sobotę (4 grudnia). Asp. sztab. Marek Krawczyk pozostawił po sobie pogrążonych w żałobie bliskich oraz współpracowników. Po jego śmierci strony internetowe małopolskiej i brzeskiej policji przybrały żałobny, czarno-biały wystrój kolorystyczny. Pogrzeb śp. asp. sztab. Marka Krawczyka odbędzie się w środę (8 grudnia). Uroczystości rozpoczną się o godz. 13.00 w kościele NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku. Po zakończeniu mszy świętej nastąpi pochówek.

PRZECZYTAJ: Fiat zdemolował blaszane garaże. Groźne dachowanie w Zabrzeży [ZDJĘCIA]

- Aspirant sztabowy Marek Krawczyk w szeregach Policji służył 25 lat. Był doskonałym fachowcem i wzorowym policjantem, a przede wszystkim pomocnym, życzliwym i uczynnym kolegą. Miał 52 lata. Pozostawił pogrążoną w rozpaczy rodzinę i przyjaciół, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim smutku i żalu - pożegnali zmarłego policjanta jego współpracownicy z KPP Brzesko.

ZOBACZ: Stary Sącz. Osobówka zderzyła się ze ścianą domu! Niebezpiecznie na ul. Sobieskiego [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?
Nowy krwiobus trafił do RCKiK w Krakowie