NIE ŻYJE Jolanta Sopata, dyrektor szkoły w Podłopieniu. Niedawno otrzymała nagrodę

Świeca, świeczka
Autor: Pixabay

Nie żyje Jolanta Sopata, od wielu lat pełniąca funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Podłopieniu (gm. Tymbark). Nauczycielka zmarła niespodziewanie w wieku 51 lat. Niedawno otrzymała nagrodę z okazji Dnia Edukacji Narodowej "za zaangażowanie w edukację młodego pokolenia tymbarczan". Obecnie nie jest jeszcze znana data pogrzebu śp. Jolanty Sopaty.

O śmierci Jolanty Sopaty poinformował wójt gminy Tymbark Paweł Ptaszek. Nauczycielka zmarła niespodziewanie w wieku 51 lat. Przez ponad dziesięć lat pełniła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Podłopieniu. Jeszcze w tym miesiącu otrzymała nagrodę z okazji Dnia Edukacji Narodowej "za zaangażowanie w edukację młodego pokolenia tymbarczan". Data i miejsce pogrzebu śp. Jolanty Sopaty nie są jeszcze znane. 

- Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Jolanty Sopaty, długoletniego dyrektora Szkoły Podstawowej w Podłopieniu, wspaniałej, pogodnej, życzliwej i zawsze uśmiechniętej osoby, niezapomnianego pedagoga - napisał w imieniu władz i pracowników samorządu gminy Tymbark wójt Paweł Ptaszek.

Tarnów pamięta. Wspomnienie o tych, co odeszli