Pies uciekł przed burzą do budy i nie potrafił wyjść. Zaklinował się

i

Autor: Straż Miejska Tarnów

Nietypowa interwencja

Pies uciekł przed burzą do budy i nie potrafił wyjść. "Zaklinował się"

2024-04-16 9:21

Strażnicy miejscy z Tarnowa interweniowali w nietypowej sprawie. Mundurowi zostali poproszeni o pomoc w uwolnieniu psa, który... zaklinował się w budzie. Zwierzak schował się tam przed burzą, ale nie potrafił wyjść z drewnianego domku. Jego właściciel ze względów zdrowotnych nie mógł mu pomóc.

Tarnów. Pies zaklinował się w budzie. Zwierzakowi pomogli strażnicy miejscy

Na jednej z posesji przy ul. Szarych Szeregów w Tarnowie straż miejska interweniowała w nietypowej sprawie. Strażnicy zostali poproszeni o pomoc przez dyżurnego straży pożarnej, a przyczyną zamieszania był... pies, który zaklinował się w budzie. Z wyjaśnień właściciela zwierzaka wynikało, że pies schował się w budzie, bo bał się burzy. Nie potrafił jednak opuścić drewnianego domku. Z kolei właściciel ze względu na stan zdrowia nie mógł mu pomóc. Interwencja mundurowych zakończyła się pełnym sukcesem, a pies odzyskał wolność.

Strażnicy po paru minutach uwolnili psa z budy, która stała się dla psa pułapką. Właściciel zobowiązał się dostosować budę do wielkości swojego psa - relacjonuje tarnowska straż miejska.

Szklak Maszkaronów w Tarnowie. To jedyna w swoim rodzaju atrakcja na mapie Małopolski!

Sonda
Czy straż miejska jest potrzebna?
Wiosnę czuć już w Skansenie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki