Podopieczni domu dziecka w Bochni rapują o swoim życiu. Nagrali teledysk. Musisz to zobaczyć!

2021-11-18 11:44
Podopieczni domu dziecka w Bochni rapują o swoim życiu. Nagrali teledysk. Musisz to zobaczyć!
Autor: Skoczek JHW/YouTube/screen z nagrania Utwór pt. "Uśmiechnij się" opowiada o życiu podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Perspektywa” w Bochni.

Podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Perspektywa” w Bochni błyszczą talentami muzycznymi i aktorskimi! Młodzież stworzyła teledysk do utworu, którego tekst napisał jeden z wychowanków placówki, przy współpracy z wychowawcą. Rapowe nagranie pt. "Uśmiechnij się" opowiada o życiu w domu dziecka i bierze udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Tauron.

Podopieczni z domu dziecka w Bochni rapują o swoim życiu. Musisz to zobaczyć!

Fundacja Tauron zorganizowała konkurs, którego celem jest pokazanie, że wychowankowie domów dziecka nie różnią się od swoich rówieśników, funkcjonujących w pełnych rodzinach. Wszyscy mają swoje marzenia i plany na przyszłość, a codziennie odnoszą sukcesy lub muszą zmagać się z porażkami. Udział w tym konkursie wzięli wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Perspektywa” w Bochni, którzy nagrali teledysk do utworu stworzonego przez jednego z nich - Kamila Skoczka. Wspólnie z wychowawcą Piotrem Włodarczykiem napisał on tekst piosenki pt. "Uśmiechnij się". Zgodnie z tytułem, głównym motywem rapowego utworu jest uśmiech, towarzyszący młodym ludziom niezależnie od sytuacji życiowej. W piosence znajdują się liczne nawiązania do bocheńskiej placówki, a w teledysku wystąpili zarówno podopieczni, jak i wychowawcy POW "Perspektywa" w Bochni. Musicie to zobaczyć! Nagranie znajduje się poniżej.

PRZECZYTAJ: Tarnów. Groźny przestępca zatrzymany z narkotykami. Był poszukiwany listami gończymi

ZOBACZ: Roman Ciepiela dostanie dużą podwyżkę. Ile będzie zarabiał?

Sonda
Słuchasz rapu?
Wyjątkowy koncert Magdy Beredy już niebawem w SuperNova LIVE