Poseł zakażony koronawirusem przez sędziego? Są wyniki badań!

i

Autor: Shutterstock Arkadiusz Mularczyk uczestniczył w posiedzeniu KRS, w którym brał udział sędzia zakażony koronawirusem

Poseł zakażony koronawirusem przez sędziego? Są wyniki badań!

2020-03-19 14:16

Znane są już wyniki badań posła Arkadiusza Mularczyka, który mógł zostać zakażony koronawirusem przez sędziego Zbigniewa Łupinę, podczas posiedzenia KRS. Na szczęście okazało się, że sądecki parlamentarzysta jest zdrowy. Do czasu wykluczenia koronawirusa poseł przebywał w domowej kwarantannie, by nie narazić innych osób na możliwość zakażenia.

Kiedy okazało się, że sędzia Zbigniew Łupina jest zakażony koronawirusem, badaniom musiały się poddać wszystkie osoby obecne na posiedzeniu KRS, w którym uczestniczył prezes sądu w Biłgoraju. Członkiem KRS jest również sądecki poseł Arkadiusz Mularczyk i także on mógł się zarazić od sędziego Łupiny. Na szczęście testy wykonane posłowi dały wynik negatywny, co oznacza, że jest on zdrowy. 

Do czasu wykluczenia koronawirusa Arkadiusz Mularczyk przebywał w domowej kwarantannie, tak by nie narazić innych ludzi na niebezpieczeństwo zakażenia. Przy okazji poseł PiS-u podziękował pracownikom służby zdrowia za ich ogromnym wysiłek włożony w walkę z epidemią. 

Koronawirus spustoszył Nowy Sącz