Rodzinna tragedia w Małopolsce! 22-latek odpowie za śmierć swojej matki

i

Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

Rodzinna tragedia

Nie żyje 52-letnia kobieta. Za kierownicą siedziała bliska jej osoba

2023-07-18 14:19

W miejscowości Piątkowa pod Nowym Sączem doszło do rodzinnej tragedii. 52-letnia kobieta zginęła pod kołami samochodu, za kierownicą którego siedział jej 22-letni syn. Mężczyzna wykonywał manewr cofania i nie zauważył, że za samochodem znajduje się jego matka. Jak przekazała "Super Expressowi" Aneta Izworska z KMP Nowy Sącz, w tej sprawie zostało wszczęte postępowanie prowadzone pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

Tragedia w Piątkowej. Nie żyje 52-letnia kobieta potrącona przez samochód

Nie udało się uratować życia 52-letniej kobiety, która w sobotę (15 lipca) na prywatnej posesji w Piątkowej (gmina Chełmiec) została potrącona przez samochód. Poszkodowana był reanimowana i trafiła do szpitala, lecz wysiłki lekarzy nie przyniosły rezultatów. Wiadomo, że za kierownicą samochodu, który potrącił 52-latkę siedział 22-letni mężczyzna. W momencie zdarzenia był trzeźwy i najprawdopodobniej nie zauważył kobiety znajdującej się za jego samochodem.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy w sobotę (15 lipca) około godz. 9.10. Doszło do niego nie na drodze publicznej, tylko na prywatnej posesji. 22-letni kierowca wykonywał manewr cofania i uderzył w znajdującą się za samochodem 52-letnią kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala, gdzie niestety zmarła. Mężczyzna był trzeźwy w momencie zdarzenia. Postepowanie w tej sprawie przez prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci - przekazała "Super Expressowi" Aneta Izworska z KMP Nowy Sącz.

Mieszkańcy Piątkowej są w szoku. Współczują synowi, który śmiertelnie potrącił matkę

Policja na tym etapie postępowania nie chce udzielać bardziej szczegółowych informacji na jego temat. Mundurowi nie chcą również potwierdzić, czy 22-latek i 52-latka byli ze sobą spokrewnieni i czy mieszkali na wspólnej posesji. Bardziej rozmowni są mieszkańcy Piątkowej, którzy portalowi Sądeczanin zdradzili okoliczności dramatu. Nieszczęśliwy wypadek miał być wynikiem niefrasobliwości 52-latki, która nieoczekiwanie wtargnęła pod samochód prowadzony przez jej syna. Co więcej, okoliczni mieszkańcy współczują 22-latkowi twierdząc, że nie miał on łatwego życia, a jego matka nie stroniła od alkoholu. Zapowiadają również, że młody mężczyzna może liczyć na ich wsparcie po rodzinnym dramacie, który stał się jego udziałem. 

Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Tragiczna śmierć kuzynów zginęli na Moście Dębnickim w Krakowie