Nowe fakty

Pogrzeb syna Sylwii Peretti i jego kolegów. Znamy daty uroczystości pogrzebowych

2023-07-19 10:38

W tragicznym wypadku na moście Dębnickim zginęło czterech młodych mężczyzn. W tej sprawie śledztwo prowadzi prokuratura, na polecenie której ciała zmarłych zostały zabezpieczone, jednak wkrótce Michał, Aleksander, Marcin i Patryk będą mogli zostać pochowani. Pierwsza uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę, 19 lipca. Wiadomo również, kiedy zostanie pochowany syn Sylwii Peretti - Patryk oraz najmłodsza z ofiar - Marcin.

Pogrzeb syna Sylwii Peretti i jego kolegów. Znamy daty uroczystości pogrzebowych

Ten wypadek wstrząsnął nie tylko mieszkańcami Krakowa i Małopolski, ale też całego kraju. Na moście Dębnickim zginęli czterej młodzi mężczyźni w wieku od 20 do 24 lat. Sportowe renault, którym się poruszali z bardzo dużą prędkością uderzyło w słup sygnalizacji świetlnej i lampę, dachowało, a następnie zjechało po schodach bulwaru Czerwieńskiego, by w końcu uderzyć w betonowy mur. W momencie wypadku w pojeździe znajdowały się cztery osoby, które poniosły śmierć na miejscu. Śledczy nie mają wątpliwości, że samochód był prowadzony przez syna Sylwii Peretti - Patryka, pasażerami byli natomiast: 20-letni Marcin oraz Michał i Aleksander - kuzyni w wieku 24 i 23 lat. Zostaną oni pożegnani podczas wspólnej uroczystości pogrzebowej, która rozpocznie się w środę, 19 lipca o godz. 11.00 w kościele oo. Reformatów w Wieliczce. 

Data ostatniego pożegnania syna Sylwii Peretti została już oficjalnie potwierdzona. Pogrzeb Patryka odbędzie się w piątek, 21 lipca o godz. 9.40 na Cmentarzu Grębałowskim w Krakowie.

Znana jest również data pogrzebu najmłodszej z ofiar wypadku - Marcina. 20-latek zostanie pochowany w czwartek, 20 lipca. Szczegóły w materiale: Marcin był u progu życia, potworny wypadek przerwał wszystko. Pogrzeb najmłodszej ofiary tragedii

Śledztwo w sprawie wypadku. Wstępne ustalenia prokuratury

Przypomnijmy, że w sprawie wypadku na moście Dębnickim toczy się śledztwo, które przejęła Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Jest ono prowadzone pod kątem umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym i nieumyślnego spowodowania wypadku przez Patryka P. Na podstawie zapisu monitoringu śledczy ustalili między innymi, że żółte renault, którym poruszali się mężczyźni wielokrotnie złamało przepisy ruchu drogowego, w tym dotyczące ograniczenia prędkości. 

Pogrzeb Aleksandra i Michała, którzy zginęli w wypadku w Krakowie

i

Autor: Kinga Radecka
Tragiczna śmierć kuzynów zginęli na Moście Dębnickim w Krakowie
Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany