Pogrzeb Aleksandra i Michała, którzy zginęli w wypadku w Krakowie

i

Autor: Kinga Radecka

Byli rodziną

Kuzyni zginęli w aucie syna Sylwii Peretti. Znamy datę i miejsce pogrzebu Michała i Aleksandra

Michał i Aleksander byli kuzynami. Razem zginęli w złotym renault, którym ulicami Krakowa pędził Patryk P. Ich ostatnie pożegnanie również będzie wspólne. Bliscy Michała i Aleksandra podali szczegóły pogrzebu ofiary wypadku w Krakowie.

Wypadek w Krakowie. Pogrzeb Michała i Aleksandra, znany szczegóły

Michał (24 l.+) i Aleksander (23 l.+) byli kuzynami. Pierwszy z nich kilka miesięcy temu się ożenił. Drugi z kolei w ciągu siedmiu ostatnich lat stracił oboje rodziców, którzy zmarli na raka. W nocy z 14 na 15 lipca obaj wsiedli do auta, którym kierował Patryk P., syn Sylwii Peretti, znanej celebrytki. Czwartym uczestnikiem szaleńczej jazdy ulicami Krakowa 20-letni Marcin. Wymieniona ekipa jechała żółtym renault ulicami stolicy Małopolski. W pewnym momencie, tuż przed mostem Dębnickim, Patryk nie był w stanie opanować pędzącego samochodu. Auto uderzyło w słup i sygnalizację, potem wylądowało na Bulwarze Czerwieńskim, gdzie huknęło o murek i dachowało. Cała czwórka zginęła. Przyczyną śmierci były urazy wielonarządowe. Prokuratura bada okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Śledczy ustalą, czy uczestnicy rajdu po ulicach Krakowa mieli w organizmie alkohol lub narkotyki.

Tymczasem już w środę, 19 lipca pochowani zostaną Michał i Aleksander. Bliscy podali już informację o uroczystościach pogrzebowych. Msza żałobna zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele oo. Reformatów w Wieliczce. Po niej dwaj kuzyni spoczną na cmentarzu.

Znane są także szczegóły pogrzebu Patryka, syna Sylwii Peretti. Więcej w materiale: Pogrzeb syna Sylwii Peretti i jego kolegów. Znamy daty uroczystości pogrzebowych

Syn gwiazdy zginął z przyjaciółmi w Krakowie - ZDJĘCIA w galerii poniżej

Kraków: tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech młodych mężczyzn
Listen on Spreaker.