Ostatnie pożegnanie

Marcin był u progu życia, potworny wypadek przerwał wszystko. Pogrzeb najmłodszej ofiary tragedii

W środę, 19 lipca rozpoczną się uroczystości pogrzebowe dwóch kuzynów: Aleksandra i Michała, którzy zginęli w tragicznym wypadku na moście Dębnickim. Marcin, trzeci z pasażerów i zarazem najmłodszy z mężczyzn, którzy podróżowali żółtym renault, zostanie pochowany w czwartek, 20 lipca. Msza święta żałobna będzie sprawowana w kościele parafialnym w Strumianach.

Marcin był najmłodszym pasażerem żółtego renault. Kiedy pogrzeb?

W nocy z 14 na 15 lipca na moście Dębnickim w Krakowie zginęło czterech młodych mieszkańców powiatu wielickiego, podróżujących sportowym renault. Żaden z nich nie miał szans na przeżycie potwornej kraksy, wszyscy ponieśli śmierć na miejscu zdarzenia. Śledczy nie mają wątpliwości, że pojazdem kierował Patryk - syn celebrytki Sylwii Peretti. Na fotelach pasażerów siedzieli dwaj kuzyni: Michał i Aleksander oraz najmłodsza z ofiar - Marcin, który miał zaledwie 20 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek, 20 lipca w Strumianach (powiat wielicki). Uroczystość rozpocznie się o godz. 13.30 w kościele parafialnym, wówczas żałobnicy odmówią różaniec. O godz. 14.00 rozpocznie się msza święta żałobna. Bezpośrednio po zakończeniu liturgii nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Kuzyni zostaną pochowani podczas wspólnej uroczystości. Kiedy pogrzeb Patryka?

Michał i Aleksander zostaną pochowani podczas wspólnej uroczystości, która rozpocznie się w środę, 19 lipca o godz. 11.00. Msza święta będzie sprawowana w kościele oo. Reformatów w Wieliczce. Z kolei ostatnie pożegnanie Patryka zostało zaplanowane na piątek, 21 lipca.

Marcin był u progu życia, potworny wypadek przerwał wszystko. Pogrzeb najmłodszej ofiary tragedii

i

Autor: AL Pogrzeb najmłodszego pasażera renault odbędzie się w czwartek, 20 lipca w Strumianach.
Tragiczna śmierć kuzynów zginęli na Moście Dębnickim w Krakowie
Sonda
Czy ostatnio straciłeś kogoś bliskiego?