MOCNE SŁOWA na temat prezydenta Nowego Sącza. Kibice Sandecji nazwali go "kłamcą"

Kibice Sandecji Nowy Sącz tracą cierpliwość w sprawie budowy nowego stadionu piłkarskiego. Mimo wielokrotnych obietnic, w tym składanych przed ostatnimi wyborami samorządowymi przez obecnego prezydenta miasta Ludomira Handzla, klub nie może doczekać się powstania nowoczesnego obiektu. Podczas meczu z Miedzią Legnica fani Sandecji wywiesili banery oskarżające Ludomira Handzla o niewywiązanie się z obietnic. Włodarz Nowego Sącza został nazwany "kłamcą".

Ludomir Handzel nazwany "kłamcą" przez kibiców Sandecji

Kibice pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz mają dość przedłużających się procedur przetargowych dotyczących wyłonienia wykonawcy nowego stadionu. Rozpisane kilka miesięcy temu postępowanie ciągle nie doczekało się rozstrzygnięcia, tymczasem fani Biało-Czarnych dali upust emocjom i podczas meczu przeciwko Miedzi Legnica wywiesili banery oskarżające prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla o niedotrzymywanie obietnic. Na płocie pojawiły się dwa napisy o treści: "Handzel kłamco zapomniałeś jaki stadion obiecałeś?" i  „Koalicjo Nieudaczników, to wy stadion blokujecie, przy wyborach oberwiecie”. W trakcie kampanii samorządowej w 2018 roku Ludomir Handzel obiecał, że w Nowym Sączu powstanie nowoczesny stadion o pojemności minimum 8 tysięcy miejsc. - Projekt stadionu na który czekaliśmy ponad rok, poszedł do kosza a dwie trybuny zostały skasowane. Przetarg stoi pod znakiem zapytania, a na horyzoncie widmo unieważnienia przetargu i rozpisanie kolejnego. Dlaczego? Dlatego że większym priorytetem dla władz miasta jest budowa nowego budynku ratusza. Nie chcemy dostać nic więcej niż nam obiecano. My jedynie: ŻĄDAMY SPEŁNIENIA OBIETNIC WYBORCZYCH!!!! - napisali kibice Sandecji na profilu FB.

PRZECZYTAJ: NOWA METODA oszustów! Trzy osoby z Sądecczyzny padły ofiarą spoofingu

ZOBACZ: DWA NIEWYBUCHY znalezione podczas spaceru. Saperzy interweniowali w Gaboniu [ZDJĘCIA]

Sandecja Nowy Sącz udanie zainaugurowała rundę wiosenną. Podopieczni Dariusza Dudka w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek Fortuna I Ligi pokonali 2-0 Miedź Legnica i zajmują czternaste miejsce w tabeli. W piątek (5 marca) zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Początek Derbów Wschodniej Małopolski o godz. 17.40.

Skatował kolegę i zostawił go na śmierć