Starszy mężczyzna leżał pod kościołem w kałuży krwi. Policja wyjaśnia horror w Librantowej

i

Autor: Jerzy Opioła/CC BY-SA 4.0/wikipedia Starszy mężczyzna leżał pod kościołem w kałuży krwi. Policja wyjaśnia horror w Librantowej

Starszy mężczyzna leżał pod kościołem w kałuży krwi. Policja wyjaśnia horror w Librantowej

2020-08-02 11:59

W pobliżu kościoła w miejscowości Librantowa (gm. Chełmiec) przechodzień znalazł leżącego na drodze w kałuży krwi osiemdziesięcioletniego mężczyznę. Poszkodowany był nieprzytomny, ale na szczęście żył i został przewieziony do szpitala. Nie wiadomo jak doszło do tego wypadku, na miejscu nie było świadków horroru. Sprawę wyjaśnia nowosądecka policja.

W miejscowości Librantowa (gm. Chełmiec) na Sądecczyźnie doszło w sobotę (1 sierpnia) do wydarzeń jak z horroru. Portal Sadeczanin.info opisuje, że w pobliżu kościoła, około godz. 18.00 przechodzień znalazł leżącego na drodze w kałuży krwi nieprzytomnego mężczyznę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście 80-latek żył i udzielono mu pierwszej pomocy, a następnie trafił on do szpitala. Poszkodowany doznał obrażeń głowy.

Nie wiadomo jak doszło do tego wypadku, ponieważ przy mężczyźnie nie było żadnych świadków zdarzenia. Sprawę bada nowosądecka policja. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: